VOD

"Wednesday" w drugim sezonie czeka sporo zmian. Nie wszystkich ucieszą

Kamil Świtalski
"Wednesday" w drugim sezonie czeka sporo zmian. Nie wszystkich ucieszą
3

Na premierę drugiego sezonu "Wednesday" jeszcze trochę zaczekamy. Ale wcielająca się główną rolę Jenna Ortega zdradza czego możemy się po niej spodziewać.

"Wednesday" zawładnęła internetem w czasie debiutu — i udało jej się utrzymać uwagę widzów jeszcze wiele miesięcy później. To właśnie ten serial był jednym z najchętniej oglądanych w 2023 roku.

Jeżeli byliście miłośnikami rozwiązań i prowadzenia historii na którą twórcy zdecydowali się w poprzednim sezonie, to ty razem... możecie być nieco zawiedzeni. Jenna Ortega od kilku tygodni przemyca w rozmowach z mediami informacje na temat tego, czego można się po nim spodziewać. I, najwyraźniej, szykuje się nieco zmian. Miłostki zejdą na dalszy plan, a liczyć się będzie — jak na Rodzinę Addamsów przystało — horror i humor!

Jenna Ortega zdradza czego możemy się spodziewać w 2. sezonie "Wednesday"

Zdjęcia do drugiego sezonu "Wednesday" mają ruszyć już tej wiosny, o czym dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu. Jenna Ortega uchyla jednak kolejnego rąbka tajemnicy w kontekście tego, czego właściwie możemy spodziewać się po drugim sezonie serialu. Aktorka miała już zapoznać się ze scenariuszami nowych odcinków. Zgodnie z oczekiwaniami: będą nowi, barwni, bohaterowie oraz... więcej klasycznego horroru.

Ortega twierdzi, że twórcy niejako postanowili wykorzystać szaleństwo które rozegrało się wokół odcinka z tańcem. W mig stał się on hitem TikToka, a jeśli znacie klasykę kina to pewnie widzieliście jak całość kipiała od inspiracji "Carrie" czy "Balem maturalnym". W opinii Jenny Ortegi scenariusze które czytała w każdym odcinku będą chciały w analogiczny sposób bawić się formą i garściami czerpać z klasycznych obrazów.

Kiedy drugi sezon "Wednesday"? Jeszcze trochę poczekamy

Brzmi ciekawie i... prawdopodobnie wielu fanów już przebiera z nogi na nogę, nie mogąc doczekać się nowych odcinków hitu Netfliksa. Niestety, na premierę drugiego sezonu "Wednesday" przyjdzie nam jeszcze nieco zaczekać. Kontynuacja serialu ma trafić do nas dopiero w 2025 roku. I biorąc pod uwagę klimat serialu, dość bezpiecznie można założyć że nie wcześniej niż jesienią 2025 roku. Kto wie, może na otarcie łez wcześniej dostaniemy pojawiający się inny serial w uniwersum, ten w którym główną rolę zagra Wujek Fester?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu