Felietony

Wczoraj Netia, dziś Home zaskakuje swoją wersją mobilną

Grzegorz Ułan
Wczoraj Netia, dziś Home zaskakuje swoją wersją mobilną
9

Dopiero co Netia zaprezentowała swoją mobilną stronę, a już możemy podziwiać wykonanie takowej, tym razem przez przedstawiciela usług hostingowych, Home.pl. Przyznam, iż z zaskoczeniem przyjąłem te dwie wiadomości. Czy to aby nie za późno na takie ruchy? Kiedy potrzebne były takie wersje, na mniejsz...

Dopiero co Netia zaprezentowała swoją mobilną stronę, a już możemy podziwiać wykonanie takowej, tym razem przez przedstawiciela usług hostingowych, Home.pl. Przyznam, iż z zaskoczeniem przyjąłem te dwie wiadomości. Czy to aby nie za późno na takie ruchy? Kiedy potrzebne były takie wersje, na mniejszych aparatach z mniejszym transferem danych, pobożnym życzeniem pozostawały mobilne wersje stron takich usługodawców jak telekomy i hostingi.

Jakiś czas temu Home wprowadził zmianę w wyglądzie poczty w przeglądarce. Akurat te zmiany nie przypadły mi specjalnie do gustu. Mało intuicyjna obsługa, utrudnione przeglądanie emaili, ociężały interfejs odstraszały mnie od tego webmaila. Dziś dostałem informację o wprowadzeniu mobilnej wersji do obsługi tej poczty. Zaskoczyła mnie niezmiernie swoim wyglądem i obsługą. Miałem wrażenie, że korzystam z dedykowanej aplikacji do obsługi poczty, a nie z emaila w przeglądarce. Szkoda tylko, że tak późno, już korzystam z wbudowanych w telefonie klientów poczty:).

Ale spójrzcie na to wykonanie, majstersztyk:).

W odróżnieniu od Netii, aby skorzystać z mobilnej poczty Home, trzeba wejść w swojej przeglądarce bezpośrednio na adres https://m.poczta.home.pl. Nie ma przekierowania z domyślnego adresu https://poczta.home.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

pocztahome