3

Netia jako pierwszy telekom w wersji… mobilnej

Aż trudno uwierzyć, ale rzeczywiście wszyscy operatorzy telekomunikacyjni, zarówno stacjonarni jak i komórkowi, nie mają przekierowania po wejściu na stronę firmową w przeglądarce w telefonie, do wersji mobilnej. Dzisiaj jeden z nich, Netia, postanowiła uruchomić takową. Efekt możecie sprawdzić pod adresem http://m.netia.pl lub wpisując w telefonie zwykły adres http://netia.pl. Miejmy nadzieję, że w ślad za […]

Aż trudno uwierzyć, ale rzeczywiście wszyscy operatorzy telekomunikacyjni, zarówno stacjonarni jak i komórkowi, nie mają przekierowania po wejściu na stronę firmową w przeglądarce w telefonie, do wersji mobilnej. Dzisiaj jeden z nich, Netia, postanowiła uruchomić takową. Efekt możecie sprawdzić pod adresem http://m.netia.pl lub wpisując w telefonie zwykły adres http://netia.pl.

Miejmy nadzieję, że w ślad za tym telekomem pójdą inni operatorzy. Nawet na nowszych aparatach czasem ciężko jest nawigować po stronach niedostosowanych do wyświetlania na telefonach, powinni o tym wiedzieć przynajmniej operatorzy sieci komórkowych.