Telekomy

W Virgin Mobile można już zgarnąć maksymalnie 36 GB transferu danych

Grzegorz Ułan
W Virgin Mobile można już zgarnąć maksymalnie 36 GB transferu danych
70

Transfer danych to często decydująca kwestia przy wyborze operatora (oczywiście oprócz zasięgu), dlatego też często właśnie ten element jest eksponowany i obfitujący w promocje. Virgin Mobile właśnie podwyższył dodatkowe paczki danych w najpopularniejszych taryfach na kartę.

Virgin już jakiś czas temu zdecydował się udostępnić promocję Dokładka i podwyższyć limity w taryfach #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER o 3 GB, pisaliśmy Wam o tym w wakacje zeszłego roku. Dzięki temu w najdroższej opcji można było cieszyć się 13 GB transferu danych.

Później pojawiała się promocja GigaGigaNet, gdzie za dodatkowe 5 zł można było zgarnąć jeszcze więcej gigabajtów.

Teraz promocja Dokładka doczekała się znaczącej aktualizacji. W miejsce 3 GB we wszystkich taryfach pojawiły się jeszcze większe dokładki, zróżnicowane w zależności od wybranej taryfy.

I tak, w opcji #PEŁENLUZ dostaniemy 3 GB dodatkowo, #BEZLIMITU - 6 GB, #NAJLEPIEJ i #DLAMNIESUPER - 10 GB. Jeśli połączymy to z opcją GigaGigaNet oraz korzystamy z wybranej taryfy od co najmniej 6 miesięcy możemy korzystać w przypadku wyboru #DLAMNIESUPER z 36 GB w miesiącu za 49 zł.

Porównując opcję #NAJLEPIEJ za 44 zł do oferty nju mobile na kartę za 39 zł, przebili ich o 1 GB. Z tym, że w nju mobile dopiero po 2 latach można dobić do 30 GB.

Darmowe GB można aktywować wysyłając kod *222*333#. Obecni użytkownicy, korzystający już z wymienionych pakietów, powinni dostać już zwiększone paczki automatycznie od nowego okresu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile