Gry

W Biedronce ponownie kupimy gry w atrakcyjnej cenie. Rusza kolejna wyprzedaż!

Mateusz Budzeń
W Biedronce ponownie kupimy gry w atrakcyjnej cenie. Rusza kolejna wyprzedaż!
20

Ostatnio naprawdę polubiłem chodzić do Biedronki, a to ze względu na możliwość kupienia gier komputerowych w świetnej cenie. Kolejna partia gier w promocji będzie pochodziła od Cenegi. Coraz częściej wśród wielu produktów dostępnych w sklepie Biedronka możemy znaleźć gry komputerowe, które często...

Ostatnio naprawdę polubiłem chodzić do Biedronki, a to ze względu na możliwość kupienia gier komputerowych w świetnej cenie. Kolejna partia gier w promocji będzie pochodziła od Cenegi.

Coraz częściej wśród wielu produktów dostępnych w sklepie Biedronka możemy znaleźć gry komputerowe, które często dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Z ostatniej promocji sam skorzystałem i zakupu w przypadku jednej gry wcale nie żałuję. Stałem się właścicielem Fallout New Vegas oraz drugiej części Test Drive Unlimited. W pierwszą grę nadal gram i wiem, że jest to najlepiej wydane 20 zł. Niestety nie mogę powiedzieć tego samego o TDU 2, według mnie model jazdy jest naprawdę kiepski. Ostatnia wyprzedaż gier w sieci sklepów Biedronka spowodowała, że z niecierpliwością czekałem na kolejną edycję mając nadzieję, że uda mi się zakupić kolejną perełkę.


Już 2 maja rusza kolejna promocja na wiele gier. Oprócz tytułów dla starszych graczy znajdziemy wiele produkcji dla młodszego odbiory. Lista dostępnych gier wygląda następująco:

- Angry Birds Bad Piggies - 19,99 zł
- Angry Birds Space - 19,99 zł
- Civilization V: Game Of The Year Edition - 39,99 zł
- Far Cry - 19,99 zł
- Lego Batman 2: DC Super Heroes - 19,99 zł
- Lego Batman/Lego Batman 2: DC Super Heroes - 39,99 zł (pakiet 2 gier)
- Lego Harry Potter 1-4/Lego Batman 2: DC Super Heroes - 39,99 zł (pakiet 2 gier)
- Lego Harry Potter 1-4/Lego Harry Potter 5-7 - 39,99 zł (pakiet 2 gier)
- Lego Harry Potter 5-7 - 19,99 zł
- Lego Harry Potter 5-7/Lego Batman - 39,99 zł (pakiet 2 gier)
- Lego The Lord Of The Rings - 39,99 zł
- Metro Last Light - 39,99 zł
- Resident Evil 4 Ultimate HD - 39,99 zł

Z serii gier Lego czy Angry Bird z pewnością nie skorzystam, ale takie tytuły jak Metro Last Light i Resident Evil 4 Ultimate HD są bardzo kuszącą propozycją. Zakup pierwszej gry planowałem już od dawna i możliwe, że wyprzedaż w Biedronce spowoduje, że stanę się właścicielem tego tytułu. Nadal zastanawiam się nad Far Cry, już przeszedłem tą produkcję, ale z tego co pamiętam grało mi się naprawdę przyjemnie i może świetnie byłoby powrócić. Młodsi gracze powinni być zadowoleni z Angry Birs lub z jednej z gier z serii Lego.

Źródło: polygamia.pl
Grafika: [1], [2]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

wyprzedaż