Telekomy

Nowa oferta Netii z gwarancją niezmienności ceny przez całą umowę i po

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Netii z gwarancją niezmienności ceny przez całą umowę i po
36

Na dzisiejszej konferencji prasowej Netia zaprezentowała swoją nową ofertę łączoną, składająca się z szybkiego internetu od 100 Mb/s, telewizji oraz w wybranych pakietach z nielimitowanych rozmów z telefonu komórkowego.

Tv Na start + Internet 100Mb/s - nowa oferta Netii

Kluczowym elementem nowej oferty jest pakiet podstawowy z gwarancją niezmienności ceny przez cały okres umowy, jak również po jej zakończeniu klient będzie mógł nadal korzystać z pakietu telewizyjnego i internetu 100 Mb/s za 49,90 zł. Pakiet telewizyjny składa się z 57 kanałów.

Tv Elastyczna + Internet 100Mb/s

Jeśli potrzebujecie więcej kanałów, można skorzystać z droższych planów. Pierwszy na 69,90 zł miesięcznie płatne od 7 miesiąca, do tego czasu obowiązuje opłata 49,90 zł. W tej ofercie kanały telewizyjne można dobrać dowolnie spośród ponad 200 kanałów w 20 pakietach tematycznych. w zestawie jest też oczywiście internet 100 Mb/s.

Tv Super + Internet 100Mb/s

Ostatni plan to 155 kanałów, w tym 89 HD wraz z internetem 100 Mb/s za 99,90 zł, tutaj również przez pierwsze 6 miesięcy opłata wynosi 49,90 zł za miesiąc.

W obydwu przypadkach, TV Elastycznej i TV Super, w cenie abonamentu dostajemy kartę SIM z nielimitowanymi rozmowami na numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane wiadomości SMS/MMS. Tu jest również opcja dokupienia transferu danych, albo 1GB za 5 zł i tyle samo za kolejne, albo za 20 zł pakiet 10 GB transferu danych, później lejek 1 Mb/s.

Klienci Netii, którzy korzystają już ze zmodernizowanej sieci do standardu światłowodowego przez pierwsze 3 miesiące będą mogli za darmo z niej korzystać na pełnej prędkości do 900 Mb/s. Po tym okresie będą mogli wykupić takie łącze za dodatkowe 40 zł.

W przypadku łączy niezmodernizowanych (ADSL, VDSL) klienci będą mogli korzystać z obniżonej ceny 49,90 za swój pakiet przez 12 miesięcy, a nie przez 6 jak pozostali. Nowa oferta dostępna jest na sieciach własnych Netii, mowa tu jest o zasięgu 2,6 mln adresów, a w tym dostępnych już jest 1 mln z łączami powyżej 100 Mb/s.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu