VOD

Videostar z obsługą Chromecasta i z nowymi kanałami, w tym Comedy Central

Grzegorz Ułan
Videostar z obsługą Chromecasta i z nowymi kanałami, w tym Comedy Central
45

Pięknie się nam rozwija ten serwis z TV online, to dobry znak, zwłaszcza w kontekście zmian, które szykują nam rządzący. Właśnie dodali wsparcie dla urządzeń do bezprzewodowego przesyłu sygnału na telewizory i 11 nowych kanałów.

Nowe kanały w Videostar

Zacznijmy od nowych kanałów, bo to wpływa przede wszystkim na atrakcyjność oferty. Dodane zostało 11 kanałów, oczywiście wszystkie trafiły do najdroższego pakietu, cztery z nich natomiast do pakietu podstawowego. Kiedy pisałem Wam ostatnio o dodaniu darmowych kanałów do Videostar, wzbogacone dziś pakiety kosztowały odpowiednio 24,90 zł i 19,90 zł. Teraz przy wyborze cyklicznych opłat ceny te wynoszą 24,90 zł i 14,90 zł.

Nowe kanały to: Comedy Central, Comedy Central Family, Paramount Channel HD, Nickelodeon HD, Nickelodeon, Nick Jr, VH1 Classic, VH1, Viva, MTV, MTV Live HD. Do pakietu podstawowego trafiły z tego kanały Comedy Central, Paramount Channel HD, Nickelodeon i MTV.

Po dodaniu nowych kanałów, tak prezentują się dwa najwyższe pakiety:

Videostar - Pakiet Rozszerzony

Videostar - Pakiet Podstawowy

Videostar z obsługą Chromecasta

Zakończyły się testy playera, o którym pisałem w poprzednim wpisie, teraz w domyślnym odtwarzaczu pojawiła się opcja zmiany jakości obrazu. Na zwykłych kanałach będzie to maksymalnie 480p, a na kanałach HD 720p.

Co najważniejsze, w prawym górnym rogu ekranu playera pojawiła się ikona przesyłu do urządzeń bezprzewodowych, przesyłających obraz i dźwięk na telewizory. Sprawdziłem na Chromecast - działa wyśmienicie, sygnał jest błyskawicznie przesyłany na TV (korzystam z mobilnego internetu w domu).

Jakość obrazu jest zadowalająca, zwłaszcza jeśli chodzi o kanały HD.

Brawo, oby tak dalej, może jeszcze przydałoby się dodać pakiet Eleven Sports i powinien być komplet, jeśli chodzi o taki typ usług TV online.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Chromecast