VOD

Nowy sezon i poprzednie serie Twin Peaks od maja w HBO i HBO Go

Konrad Kozłowski
Nowy sezon i poprzednie serie Twin Peaks od maja w HBO i HBO Go
0

Twin Peaks to globalny fenomen. Serial, który zdaniem wielu zdefiniował telewizyjne seriale, dlatego nic dziwnego, że jego powrót wzbudza tak ogromne emocje. Premiera najnowszego, 3 sezonu Twin Peaks nadchodzi wielkimi krokami - w Polsce obejrzymy go na HBO i HBOGO dzień po amerykańskiej premierze, a obydwie poprzednie serie już od początku maja.

Dziś z samego rana HBO podzieliło się tą świetną wiadomością. Najnowsza odsłona Twin Peaks, której akcja rozgrywa się 25 lat po wydarzeniach z poprzednich części, będzie dostępna w Polsce w dzień po amerykańskiej premierze, która ma miejsce 21 maja. Oznacza to, że 22 maja na HBO zobaczymy dwie godziny nowej serii, które trafią także do serwisu HBO Go.

Dla tych, którzy zechcieliby przypomnieć sobie poprzednie sezony lub zobaczyć je po raz pierwszy, polski oddział HBO zapowiedział emisje wcześniejszych odcinków na kanale HBO 3 oraz dodanie ich do katalogu HBO Go. Stanie się to 1 maja, więc 3 tygodnie przed debiutem najnowszej serii - powiedziałbym, że w sam raz.

Showtime ogłosiło powrót Twin Peaks w styczniu 2016 roku. Wtedy wiedzieliśmy jedynie, że seria wróci na ekrany w 2017 roku. Od tamtej pory doczekaliśmy się wielu smakowitych kąsków - potwierdzenia udziału Kyle'a MacLachlana w roli agenta FBI Dale'a Coopera oraz oddania całego projektu w ręce Davida Lyncha i Marka Frosta. Pierwszy z nich znów stanął za kamerą. Opublikowanych zostało także kilka zapowiedzi wideo, które przypominają nam czym zachwycało Twin Peaks  w latach '90.

18-częściowy serial Twin Peaks wyprodukowany dla SHOWTIME® zadebiutuje w HBO trwającą dwie godziny premierą. Napisany i wyprodukowany przez Davida Lyncha i Marka Frosta ze wsparciem producentki Sabriny S. Sutherland nowy Twin Peaks został w całości wyreżyserowany przez Davida Lyncha. Serial będzie miał swoją premierę w ramach HBO Europe na antenach HBO w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech, w Bułgarii, Mołdawii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Kosowie, Czarnogórze, Macedonii oraz Bośni i Hercegowinie.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu