VOD

Jest na co czekać. Zobacz zwiastuny nadchodzących seriali Netfliksa

Konrad Kozłowski
Jest na co czekać. Zobacz zwiastuny nadchodzących seriali Netfliksa
7

Na końcówkę marca Netflix przygotował mocne uderzenie, ale kwiecień i maj nie zapowiadają się wcale gorzej. Oto najnowsze zwiastuny i zdjęcia z nadchodzących produkcji.

Oczywiście wspomnianymi przeze mnie produkcjami z 31 marca są: serial 13 powodów, film Odkrycie oraz dokument Five Came Back. Przejdźmy jednak do tego co jeszcze przed nami.

Ania (z Zielonego Wzgórza)

W pierwszej kolejności długo wyczekiwany przeze mnie trailer Ani. Ani z Zielonego Wzgórza oczywiście. Netflix przygotował tę serię we współpracy z kanadyjską stacją CBC, dlatego w marcu widzowie tej stacji mogli już obejrzeć pierwsze odcinki.  Globalna premiera, w tym oczywiście w Polsce, zaplanowana jest na maj. Dokładnie 12 maja.

 

Akcja serialu rozgrywa się pod koniec XIX wieku na Wyspie Księcia Edwarda i opowiada o losach Ani Shirley (Amybeth McNulty) — osieroconej dziewczynki, która swoje najmłodsze lata spędziła, błąkając się po sierocińcach i domach przygodnych osób, aż w końcu przypadkowo trafiła do prowadzonego przez pewne starzejące się rodzeństwo gospodarstwa. Niezwykły temperament, błyskotliwy intelekt i bujna wyobraźnia 13-letniej Ani przemienią życie nie tylko Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson), ale też całej miejscowej społeczności. Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.

Zdjęcia z planu:

Szefowa

Czyżby kolejny po 13 powodach serial, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczy? Zrealizowana z humorem, luźna interpretacja prawdziwych wydarzeń w drodze do sukcesu w branży modowej założycielki marki Nasty Gal. Premiera 21 kwietnia.

to serial na postawie bestsellerowej książki, #Szefowa, napisanej przez Sophię Amoruso, założycielkę marki odzieżowej Nasty Gal. Serial opowiada historię Sophii (Britt Robertson), która zaczynała od sprzedaży ubrań vintage na eBayu, a już w wieku 28 lat była szefową własnej firmy Nasty Gal — wartego miliony dolarów imperium mody. Twórczynią i producentką wykonawczą, a zarazem scenarzystką, serialu Szefowa jest Kay Cannon (Pitch Perfect, Pitch Perfect 2, Rockefeller Plaza 30). Producentami wykonawczymi serialu są również: Charlize Theron (Monster, Kobieta na skraju dojrzałości), Laverne McKinnon z wytwórni Denver & Delilah, Christian Ditter (Jak to robią single) oraz Sophia Amoruso. Christian Ditter jest także reżyserem wszystkich 13 trzydziestominutowych odcinków. W serialu Szefowa wystąpili: Britt Robertson (Sophia), Ellie Reed (Annie), Alphonso McAuley (Dax), Johnny Simmons (Shane) oraz Dean Norris (Jay).

 

Telefonistki

Oprócz niemieckiego Dark i francuskiego Marseille Netflix ma w zanadrzu kolejny serial z Europy. Telefonistki, to pierwsza produkcja Netfliksa prosto  z Hiszpanii. Zwiastun wygląda zachęcająco, ale jak będzie w rzeczywistości przekonamy się 28 kwietnia.

W roku 1928 nie było łatwo być kobietą. Poznaj losy czterech dziewczyn, które w poszukiwaniu niezależności trafiły do pracy w centrali telefonicznej. Przedstawiamy pierwszy hiszpański serial oryginalny Netflix. W rolach głównych: Blanca Suárez, Ana Fernández, Nadia de Santiago, Maggie Civantos, Ana Polvorosa, Yon González i Martiño Rivas.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

VoDNetflixseriale