Felietony

Użytkownicy Xboksów w kwietniu dostaną wiadomości głosowe i fantastyczne gry [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Użytkownicy Xboksów w kwietniu dostaną wiadomości głosowe i fantastyczne gry [prasówka]
3

Microsoft ujawnił wszystkie nowości, które trafią do konsoli Xbox One wraz z kwietniową aktualizacją. Jednocześnie podano pełną listę gier udostępnionych w ramach usługi Games with Gold, których w tym miesiącu będzie dwukrotnie więcej niż zazwyczaj. Kwietniowa aktualizacja XOne https://youtu.be/te...

Microsoft ujawnił wszystkie nowości, które trafią do konsoli Xbox One wraz z kwietniową aktualizacją. Jednocześnie podano pełną listę gier udostępnionych w ramach usługi Games with Gold, których w tym miesiącu będzie dwukrotnie więcej niż zazwyczaj.

Kwietniowa aktualizacja XOne

Tym razem nowości, które trafią do Xboksa One w kwietniu podano w dwóch turach. Wczoraj ujawniono ich pełną listę. Twórcy wprowadzili wreszcie opisy osiągnięć na powiadomieniach wyświetlanych po ich zdobyciu, a także przyśpieszyli wczytywanie panelu z osiągnięciami. Pojawiły się również wiadomości głosowe, które można wysyłać również między Xboksem One oraz Xboksem 360. Microsoft pracuje również nad udoskonaleniem rozmów grupowych, wprowadzając dedykowane serwery dla nich. Dodano też kolejne usprawnienia w mechanizmie What's On, który podpowiada interesujące treści.

Kwietniowe Games with Gold

W kwietniu posiadacze Xboksów dostaną więcej gier. Na konsolach obecnej generacji bezpłatnie zagramy w bilard Pool Nation FX i genialny baśniowy RPG Child of Light. Na 360-tkach do 15 kwietnia będą dostępne: Gears of War Judgement i Terraria. Natomiast po 15 kwietnia: Assassin’s Creed: Black Flag i Army of Two The Devil’s Cartel.

Nexus 6 w Google Store w 21 krajach

Nexus 6 jest dostępny w Google Store w 6 nowych krajach: Austrii, Danii, Finlandii, Irlandii, Norwegii i Portugalii. Tym samym jest on już dostępny w łącznie 21 krajach. U nas niestety ciągle Google Store pozostaje nieosiągalny, a jedynym sposobem na zdobycie Nexusa 6 jest oficjalna dystrybucja Motoroli.

Piekielnie drogi LG G Watch Urbane

W Korei uruchomiono sprzedaż LG G Watcha Urbane. Cena zwala z nóg. Przy bezpośrednim przeliczeniu za model z LTE zapłacimy blisko 600 dolarów. Nowy smartwatch LG stał się zatem jednym z droższych urządzeń tego typu. Niestety póki co nic nie wiadomo o uruchomieniu globalnej dystrybucji urządzenia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu