VOD

Ucho Prezesa - 2. sezon. O czym będzie, kiedy premiera? Rozmawialiśmy z twórcami

Konrad Kozłowski
Ucho Prezesa - 2. sezon. O czym będzie, kiedy premiera? Rozmawialiśmy z twórcami
17

Już 7 września powraca Ucho Prezesa. Oryginalny serial Showmax okazał się sporą niespodzianką i to niemal pod każdym względem. Z okazji nadchodzącej premiery spotkaliśmy się z twórcami serialu: Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem, którzy opowiedzieli czego można, a czego nie można spodziewać się po drugiej serii.

Advertisement

Ucho Prezesa - 2. sezon. Data premiery

.

.

Poznaliśmy także plany Roberta i Mikołaja na przeniesienie akcji serialu poza gabinet prezesa - zdarzyło się to już kilkukrotnie, a najbardziej pamiętnymi sytuacjami są te z odcinków specjalnych. W rozmowie ze mną, Robert Górski przyznał, że te dwa odcinki pojawią się któregoś dnia (może za rok, półtora) na YouTube, a ich zawartość musiała być na tyle uniwersalna, by w momencie premiery wciąż były aktualne. Zupełnie inaczej, niż w przypadku pozostałych epizodów. Pozwoliły też one "wyczuć" widza i uzyskać opinię na temat tak drastycznych zmian. A propos - świetna reakcja widzów na pojawienie się przedstawicieli opozycji zaowocuje jej większą obecnością w serialu. Wiemy też, że na ekranie pojawią się długo wyczekiwany Zbigniew (Ziobro) oraz Stanisław (Piotrowicz).

Kogo zobaczymy w 2. sezonie Ucho Prezesa?

Jak łatwo zauważyć, odcinki serialu Ucho Prezesa powstają niedługo przed ich premierą. Zazwyczaj, na nakręcenie każdego z nich potrzeba dzień - półtora, by później pozostał czas na postprodukcję. Jednym z największych wyzwań, jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć, jest zgranie terminów dla aktorów występujących gościnnie. Nie jest to łatwym zadaniem, ale jak widać efekty przynosi to znakomite. Robert Górski nie ukrywa, że chciałby, by w serialu udało się przedstawić defiladę, która odbyła się zaledwie wczoraj, 15 sierpnia, lecz budżet produkcji na to nie pozwala, dlatego będzie musiało zostać wdrożone inne rozwiązanie, na przykład przejście defilady pod gabinetem prezesa, o czym dowiedzielibyśmy się z odgłosów zza okna.

.

Opis 1. odcinka pt. „Twarze, maski, mordy”

Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia... Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie? 

.

.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu