Polska

Ubrania z seriali Netfliksa w Lidlu! Znamy ceny i pełną ofertę!

Konrad Kozłowski
Ubrania z seriali Netfliksa w Lidlu! Znamy ceny i pełną ofertę!
2

Lidl wprowadza do oferty bluzy, koszulki, bokserki i skarpetki z postaciami oraz tematami ze znanych seriali Netfliksa. Znamy pełną ofertę, ceny oraz datę wejścia do sprzedaży w sklepach.

Na taki moment pewnie czekało sporo fanów najgłośniejszych produkcji Netfliksa, bo tematyczne ubrania pojawiały się już w wielu sieciach sklepów i znikały momentalnie z półek. Tym razem będzie do oferta sklepu Lidl, gdzie tylko jednego dnia będzie można kupić w specjalnej promocji ubrania z tematami z Domu z papieru, Wiedźmina oraz Stranger Things.

Ubrania Netflix w Lidlu. Wzory i ceny

Przewidziano po jednym wzorze dla każdego z tytułów dla każdej części garderoby, ale wersje męska i damska będą się różnić. Bluzy dostępne będą w rozmiarach S-XL, a ponadto w Lidlu sprzedawane będą także t-shirty, skarpetki, bokserki oraz notatniki. Te ostatnie posiadają 96 stron i wyposażone są w arkusz z naklejkami. Tutaj też mamy trzy różne wzory dedykowane poszczególnym tytułom.

Ubrania Netflix w Lidlu - ceny. Kiedy rusza sprzedaż?

Notatnik i arkusz z naklejkami kosztować będzie 14,99 zł za zestaw, bokserki (2 sztuki w zestawie) zostały wycenione na 39,98 zł, a skarpety z kolekcji Netflikx będą kosztować 16,98 w dwupaku. T-shirty kosztować będą 34,99 zł, a bluzy 79,90 zł. Dodatkowo, Lidl przewidział promocję, dzięki której zapłacimy 40% mniej za trzeci, najtańszy produkt, więc ci najbardziej zainteresowani gadżetami mogą trochę zaoszczędzić na większych zakupach. Promocja obowiązuje tylko w poniedziałek 27, marca w sklepach stacjonarnych.

Tego samego dnia, 27 marca rozpoczyna się sprzedaż kolekcji Netflix w sklepach Lidl w całej Polsce i prawdopodobnie będzie ona trwała do wyczerpania zapasów. Co ciekawe, bluzy i koszulki możecie zamówić już dzisiaj online na stronie Lidla.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news