Mobile

Uber EATS rusza dziś w Warszawie. Możecie już zamawiać jedzenie

Tomasz Popielarczyk
Uber EATS rusza dziś w Warszawie. Możecie już zamawiać jedzenie
24

Polski oddział Ubera poinformował o uruchomieniu nowej usługi dla polskich użytkowników. Dziś o godzinie 11:00 wystartował w Warszawie Uber EATS.

Uber EATS startuje już dziś. Dostawy będą realizowane w godzinach 11:00 - 23:00 przez 7 dni w tygodniu. Na start w usłudze jest dostępnych ponad 150 warszawskich restauracji. W każdej z nich możemy złożyć zamówienie za dowolną kwotę. W każdym przypadku za dostawę zapłacimy 7,99 zł. W tej chwili w programie Uber EATS zarejestrowanych jest już kilkuset partnerów. Wśród nich są rowerzyści, motocykliści oraz kierowcy samochodów. Warto dodać, że wszyscy nowi partnerzy, którzy zdecydują się dołączyć do programu przed 14 lutego, otrzymają bonus w wysokości 200 zł.

W celu usprawnienia dostawy Warszawę podzielono na strefy, w ramach których realizowana będzie dostawa. Na ten moment nie ma wśród nich m.in. Ursynowa. Zasięg Uber EATS ma być jednak sukcesywnie poszerzany. Póki co nie znajdziemy tutaj jednak żadnych "sieciówek". Uber skupia się na współpracy z indywidualnymi restauracjami. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, wiele spośród nich nie oferowały dotąd opcji dostawy.

Warszawa jest pierwszym miastem w Europie Środkowo-wschodniej, gdzie udostępniono usługę Uber EATS. Aplikacja jest już dostępna do pobrania ze sklepu Google Play.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PolskaMobileuber