Gry

Tydzień Skywalkera w Fortnite. Fani Star Wars będą zachwyceni

Patryk Koncewicz
Tydzień Skywalkera w Fortnite. Fani Star Wars będą zachwyceni
0

Legendarny Jedi wkrótce dołączy do zestawu grywalnych postaci

Twórcy Fortnite – jednej z najpopularniejszych gier Battle Royal – ponownie nawiązali współpracę ze Star Wars. Do gry zmierzają kultowe postacie oraz bronie i przedmioty, znane z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gotowi na tydzień Skywalkera?

Niech moc będzie z Fortnite

Globalny git od Epic Games nie jest tylko zwykłą produkcją dla dzieci, ale gigantyczną platformą reklamową, która chętnie wciągnie do gry każdą popularną markę. Skórki bohaterów z Star Wars pojawiły się w grze po raz pierwszy w 2019 roku, przy okazji premiery filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Wtedy też gracze otrzymali możliwość wcielenia się w rolę Finna, Ray i jednego z imperialnych żołnierzy. W późniejszych latach obie marki kontynuowały wzajemną promocję, dzięki czemu do Fortnite trafiły takie postacie jak Mandalorian czy Kylo Ren, a także liczne emotki, tańce i gadżety powiązane z gwiezdną sagą.

Źródło: Epic Games

Już w przyszłym tygodniu grono bohaterów powiększy się o trzy długo wyczekiwane nazwiska. W ramach eventu „tydzień Skywalkera” Epic Games udostępni graczom skiny Luke’a, Hana Solo i Lei Organy. Nie zabranie także kultowych mieczy świetlnych, blasterów i pojazdów dobrze znanych sympatykom Gwiezdnych Wojen. Każda z postaci otrzyma 3 wersje wizualne, nawiązujące do poszczególnych części serii.

Źródło: Epic Games

Możemy się także spodziewać eventów na żywo, opartych luźno na uniwersum Star Wars, które developerom wychodzą naprawdę fantastycznie. Tydzień Skywalkera rozpoczyna się 8 listopada o godzinie 15:00.

Obrazek wyróżniający: Epic Games 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news