VOD

Takie połączenie LEGO i Star Wars przemówi do każdego - oto nowy film!

Konrad Kozłowski
Takie połączenie LEGO i Star Wars przemówi do każdego - oto nowy film!
0

Światy LEGO i Star Wars były łączone wielokrotnie, czy to w grach, czy w filmach, ale tak luźnego podejścia do opowiadanej historii jeszcze chyba nie było. Oto LEGO Star Wars Summer Vacation, czyli najważniejsze postacie Gwiezdnych Wojen na wakacjach!

Advertisement

Uniwersum Gwiezdnych Wojen przechodzi teraz fazę manii na seriale na Disney+. Cały czas czekamy na konkretny odnośnie filmów kinowych, natomiast na nowe gry dopiero przyjdzie kolej, natomiast na platformie VOD Disney'a pojawiły się już trzy seriale, a niedawno swoją premierę miała gra LEGO podsumowująca losy rodu Skywalker na przestrzeni trzech filmów. Twórcy gry odnowili oryginalną trylogię oraz prequele, a także poszerzyli zawartość z najnowszych trzech filmów (do tej pory tylko "Przebudzenie mocy" było dostępne jako gra LEGO). Współpraca marek nie ogranicza się jednak tylko do gier, bo dość regularnie otrzymujemy także krótsze lub dłuższe animacje z kultowymi postaciami w wersji LEGO. Teraz nadszedł czas na wakacyjne przygody Vadera i Imperatora...

Zwiastun LEGO Star Wars Summer Vacation

Krótki materiał zapowiadający premierę filmu na Disney+ ukazuje nasze ulubione postacie w nietypowych okolicznościach. Plażujący Vader z Imperatorem, Obi-Wan Kenobi w barze i brak szturmowców oraz wynikających z tego faktu problemów dla zwolenników Jasnej Strony Mocy. Ale jaka będzie główna fabuła? Z jakim wyzwaniem zmierzą się postacie? Czyżby wyjazd na wakacje był dla nich wystarczającym problemem i okolicznościami, w których nie będą potrafili się odnaleźć? Zajawka wygląda całkiem ciekawie.

Data premiery LEGO Star Wars Summer Vacation

Potwierdzono, że premiera odbędzie się 5 sierpnia na Disney+, a że większość nowych tytułów trafia na platformę w większości krajów, to możemy raczej liczyć na rychły debiut także w naszym kraju.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu