VOD

Twórca Yellowstone się nie zatrzymuje. Do nowej produkcji angażuje kolejną gwiazdę!

Daniel Wójcik
Twórca Yellowstone się nie zatrzymuje. Do nowej produkcji angażuje kolejną gwiazdę!
0

Taylor Sheridan ani trochę się zatrzymuje. Do swojego nowego projektu twórcy udało się zaangażować kolejną gwiazdę!

Taylor Sheridan ma rozmach. Jego projekty przyciągają jedne z najgłośniejszych nazwisk w branży — i nie ma w tym ani krzty żartu. Już w świecie "Yellowstone" i jego spin-offów oraz sequeli widać prawdziwy wysyp głośnych nazwisk. A jego nowy serial "Landman" nie będzie w temacie ani trochę gorszy.

Polecamy na Geekweek: 5 świetnych seriali z głębi Netflixa. Niedocenione perełki

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że na ekranie telewizorów w "Landmanie" zobaczymy Billy'ego Boba Thorntona. A chwilę później świat obiegła wiadomość, że do ekipy dołączy także sama Demi Moore. Na tym jednak nie koniec, bowiem teraz dowiadujemy się, że w serialu zagra również Jon Hamm.

Źródło: Depositphotos.com

Jon Hamm zagra w "Landman" - nowym serialu Taylora Sheridana

Jak poinformował serwis ComicBook, w najnowszej produkcji Taylora Sheridana pojawi się kolejna znana i lubiana postać: Jon Hamm. Aktor którego w ostatnich latach mogliśmy oglądać na ekranach w produkcjach takich jak "Mad Men" czy "Fargo" wcieli się w postać tytana przemysłu naftowego. Nowy serial Sheridana w całości skupiać ma się na realiach współczesnego Teksasu, w którym to ludzie poszukują nowych źródeł wzbogacenia się. Koszta nie grają roli — klimat, gospodarka czy geopolityczne zawiłości schodzą na dalszy plan. I spekuluje się, że partnerką Jona Hamma w serialu może być właśnie... wspomniana już wcześniej Demi Moore!

"Landman" - serial o naftowych bogaczach od Taylora Sheridana. Kiedy premiera?

Nowy serial twórcy Yellowstone zapowiada się niezwykle ciekawie, ale na jego premierę jeszcze chwilę poczekamy. Wiadomo już, że zdjęcia ruszyły kilka tygodni temu, ale jest to dość świeża sprawa. Dlatego też premiery serialu nie spodziewamy się wcześniej, niż dopiero w przyszłym roku. Patrząc jednak na obsadę (poza wspomnianymi gwiazdami w serii zobaczymy także Michelle Randolph, Jacob Lofland, Kayla Wallace czy James Jordan) i dotychczasowe informacje na temat projektu - jest na co czekać!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu