Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Twój artykuł na Antyweb - teraz to już tylko jeden krok do publikacji. Mała rewolucja na Antyweb!

GM
Grzegorz Marczak
105

Wprowadzamy dziś na Antyweb nowe mininarzędzie, dzięki któremu każdy będzie mógł opublikować swój artykuł na Antyweb. Zanim napiszę o tym jak to zrobić najpierw kilka słów o tym dlaczego. Dostajemy od czytelników bardzo wiele ciekawych felietonów, które regularnie publikujemy. Dostajemy też bardz...

Wprowadzamy dziś na Antyweb nowe mininarzędzie, dzięki któremu każdy będzie mógł opublikować swój artykuł na Antyweb.

Zanim napiszę o tym jak to zrobić najpierw kilka słów o tym dlaczego. Dostajemy od czytelników bardzo wiele ciekawych felietonów, które regularnie publikujemy. Dostajemy też bardzo wiele zapytań czy można opublikować swój tekst u nas (odpowiedź jest zawsze taka sama - jeśli jest dobry to oczywiście). Wiele razy też w komentarzach czytamy takie wypowiedzi, który swobodnie nadają się na oddzielne publikacje.

Jest też wiele osób, które chcą na głos o czymś powiedzieć, które szukają miejsca w sieci gdzie mogliby wyrazić swoją opinię tak aby była ona usłyszana.

Wszystko to skłoniło nas do tego aby stworzyć narzędzie, dzięki któremu każdy będzie mógł dodać swój tekst do Antyweb. Wszystko odbywa się za pomocą banalnie prostego formularza. Nie trzeba się nigdzie rejestrować, można zostać anonimowym. To, co jest ważne to ciekawy tekst czy też opinia w formie felietonu.

Dodanie tekstu do Antyweb będzie możliwe z dwóch miejsc - dedykowanej strony oraz z poziomu rozwijanego panelu na stronie głównej. To, co trzeba zrobić to podać nazwisko/nick Autora, mail do kontaktu (nie publikujemy go nigdzie), wybrać zdjęcie tytułowe, określić sam tytuł i wkleić tekst.

Każdy dodany tekst będzie lądował w CMS Antyweb w specjalnym miejscu. Zostanie on przez redakcję sprawdzony i jeśli będzie dobry, zostanie opublikowany na stronie głównej, tak jak każdy inny redakcyjny artykuł. Musimy oczywiście zastrzec sobie prawo do niepublikowania tekstu, ale to jest chyba oczywiste.

Oczywiście Antyweb pozostaje w tematyce technologii więc na takiej dziedzinie się skupiamy i na takie teksty liczmy. Natomiast osobiście bardzo liczę również na to, że pokażecie nowe kierunki jeśli chodzi o tematykę oraz to, co naprawdę Was interesuje. Teksty mogą być krótkie (choć zakładamy, że nie będą to newsy), długie, mogą to być felietony lub cokolwiek innego, co będziecie chcieli napisać. Dla nas ważne jest aby była w nich pasja i były pisane od serca.

Aktywnych piszących chcemy też oczywiście w specjalny sposób nagradzać. Mam tutaj na myśli zaproszenia na ciekawe imprezy, wczesny dostęp do ciekawy usług i produktów, zaproszenia na konferencje itp. Na pewno fajnie będzie tez poznać się lepiej i stworzyć fajną społeczność piszących na Antyweb. Oczywiście nie wykluczamy, że będziemy też zapraszać autorów wpisów gościnnych do stałej współpracy. Wszystko jest możliwe.

Wasz głos na Antyweb się liczy, a teraz będzie jeszcze lepiej słyszalny. Zapraszamy do publikacji!

PS Jeśli chodzi o możliwość formatowania tekstu to działają podstawowe tagi html jak b, p, a href=...,li, ul,li itp. Tak naprawdę jednak nie musicie ich używać. Wystarczy w tekście zrobić akapity, a resztą zajmiemy się my i jeśli trzeba będzie coś pogrubić czy wypunktować to zrobimy to za Was.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotOdCzytelnika