Aplikacje webowe

Darmowy VPN Tunnello - 10x szybszy od zwykłego VPN i 10x bezpieczniejszy niż proxy

Grzegorz Ułan
Darmowy VPN Tunnello - 10x szybszy od zwykłego VPN i 10x bezpieczniejszy niż proxy
52

Kiedyś VPN-a powszechnie używaliśmy do odblokowania dostępu do Netflixa, kiedy nie był jeszcze dostępny w naszym kraju, dziś służy wielu użytkownikom do bezpiecznego surfowania po sieci.

Niestety większość jest płatna, jednak dziś na Product Hunt natrafiłem na nowy projekt, Tunnello, który póki co jest zupełnie za darmo, a do tego wykonany w nowej technologii, pozwalającej na korzystanie z VPN bez strat na prędkości przesyłu danych.


Rzeczywiście, po zainstalowaniu rozszerzenia w Chrome sprawdziłem prędkość przed włączeniem i po włączeniu VPN miałem taką samą prędkość.

Oprócz bezpieczeństwa i szyfrowanego połączenia możecie też uzyskać dostęp do niedostępnych u nas usług, takich jak Pandora Radio czy Hulu.

Tunnello nie wymaga żadnej konfiguracji, wystarczy pobrać rozszerzenie do Chrome, wybrać lokalizację (14 krajów) i połączeń się z nią. Polecam też korzystać z Tunnello, kiedy łączycie się z siecią przez jakieś publiczne WiFi. Więcej o Tunello przeczytacie na ich stronie. Przeczytałem komentarze na PH i w Chrome Web Store, wszyscy zachwyceni, myślę, że i Wam przypadnie do gustu:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot