Felietony

To był dobry rok, życzę wam aby 2016 był jeszcze lepszy

Grzegorz Marczak
To był dobry rok, życzę wam aby 2016 był jeszcze lepszy
20

Mijający 2015 rok był dla mnie osobiście i zawodowo bardzo bardzo udany. Mam nadzieję, że u was też? Mam też wielką nadzieję, że rok 2016 będzie równie udany lub jeszcze lepszy. Życzę wam tego z całego serca, ponieważ zadowoleni ludzie budują świetną atmosferę i roztaczają wokół siebie takie zar...

Mijający 2015 rok był dla mnie osobiście i zawodowo bardzo bardzo udany. Mam nadzieję, że u was też?

Mam też wielką nadzieję, że rok 2016 będzie równie udany lub jeszcze lepszy. Życzę wam tego z całego serca, ponieważ zadowoleni ludzie budują świetną atmosferę i roztaczają wokół siebie takie zaraźliwe „ciepło”, ludzie zgorzkniali ciągną jedynie wszystkich za sobą w odmęty niechęci i goryczy.

Życzę wam więc w nowym roku powodzenia i realizacji planów zarówno zawodowych jak i tych prywatnych.

Życzę wam abyście liczyli. Liczyli czas spędzony w pracy i czas spędzany w domu czy na przyjemnościach. Pamiętajcie, że poza pracą też jest życie. Właściwie to jest ta ważniejsza część życia.

Mam nadzieję, że w sylwestra będziecie bawić się wyśmienicie, a przez kolejne kilka dni zdążycie odpocząć aby przyjąć 2016 z naładowanymi akumulatorami.

Mam nadzieję, że Antyweb w przyszłym roku was mile zaskoczy. Dziękuję wszystkim czytelnikom za dotychczasową aktywność, za to że nas odwiedzacie, krytykujecie czy polecacie. Bez was nie byłoby Antyweba. Dziękuję więc wam z całego serca za 2015 roku.

Dziękuję też świetnej ekipie Antyweb, Antyapps oraz Antygrupie. Za wysiłek włożony przez te 12 miesięcy. Wyszło super, a w 2016 będzie jeszcze lepiej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu