Felietony

To był dobry rok, życzę wam aby 2016 był jeszcze lepszy

GM
Grzegorz Marczak
20

Mijający 2015 rok był dla mnie osobiście i zawodowo bardzo bardzo udany. Mam nadzieję, że u was też? Mam też wielką nadzieję, że rok 2016 będzie równie udany lub jeszcze lepszy. Życzę wam tego z całego serca, ponieważ zadowoleni ludzie budują świetną atmosferę i roztaczają wokół siebie takie zar...

Mijający 2015 rok był dla mnie osobiście i zawodowo bardzo bardzo udany. Mam nadzieję, że u was też?

Mam też wielką nadzieję, że rok 2016 będzie równie udany lub jeszcze lepszy. Życzę wam tego z całego serca, ponieważ zadowoleni ludzie budują świetną atmosferę i roztaczają wokół siebie takie zaraźliwe „ciepło”, ludzie zgorzkniali ciągną jedynie wszystkich za sobą w odmęty niechęci i goryczy.

Życzę wam więc w nowym roku powodzenia i realizacji planów zarówno zawodowych jak i tych prywatnych.

Życzę wam abyście liczyli. Liczyli czas spędzony w pracy i czas spędzany w domu czy na przyjemnościach. Pamiętajcie, że poza pracą też jest życie. Właściwie to jest ta ważniejsza część życia.

Mam nadzieję, że w sylwestra będziecie bawić się wyśmienicie, a przez kolejne kilka dni zdążycie odpocząć aby przyjąć 2016 z naładowanymi akumulatorami.

Mam nadzieję, że Antyweb w przyszłym roku was mile zaskoczy. Dziękuję wszystkim czytelnikom za dotychczasową aktywność, za to że nas odwiedzacie, krytykujecie czy polecacie. Bez was nie byłoby Antyweba. Dziękuję więc wam z całego serca za 2015 roku.

Dziękuję też świetnej ekipie Antyweb, Antyapps oraz Antygrupie. Za wysiłek włożony przez te 12 miesięcy. Wyszło super, a w 2016 będzie jeszcze lepiej.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu