Seriale

Najlepsza wiadomość dnia - legendarne The Office trafia na Prime Video!

Konrad Kozłowski
Najlepsza wiadomość dnia - legendarne The Office trafia na Prime Video!
17

Oferta usługi Prime Video była wzmacniana na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i pojawiały się w niej tytuły, których do tej pory w Polsce nie można było obejrzeć online. Dokładnie ta sama sytuacja dotyczy amerykańskiej wersji The Office, ale od dziś cały serial możecie zobaczyć w VOD Amazonu!

Prime Video nie jest tak rozpoznawalną i popularną usługą jak Netflix, Showmax czy HBO GO, ale firma daje coraz więcej powodów, by się nią zainteresować. W ofercie znajdziemy oryginalne serie, jak Człowiek z Wysokiego Zamku, Bosch, Goliath, Sneaky Pete, Patriot czy Transparent i The Marvelous Mrs. Maisel, ale nie brakuje też klasycznych tytułów jak House, Dwóch i pół, Parks and Recreation, Agenci NCIS, Justified, Grimm, The Shield.

Teraz do tego zestawienia dołączył także The Office.

Wszystkie sezony The Office (US) online na Prime Video

Serial emitowany był przez NBC w latach 2005-2013 i doczekał się 9 sezonów. Jest to mockument przedstawiający życie pracowników lokalnego biura firmy papierniczej Dunder Mifflin w niewielkim miasteczku Scranton. W serialu wystąpili między innymi Steve Carell, John Krasinski, Jenna Fischer, Rainn Wilson i B. J. Novak. Amerykańskie The Office oparto o serial o tym samym tytule z Wielkiej Brytanii, gdzie pierwowzór został zdjęty z anteny po zaledwie dwóch sezonach. Wersja NBC cieszyła się sporą popularnością, lecz mimo to jedna z głównych postaci i filar serii - Michael Scott grany przez Carella - odszedł z serialu. The Office opiera się o dość nietypowy humor, który nie każdemu przypadnie do gustu, ale gdy tak się stanie, to każdy kolejny odcinek jest przykładem z lepszych komedii w telewizji. 

The Office wróci?

Aktualnie trwają rozmowy i prace nad kontynuacją The Office, która miałaby wrócić do NBC w przyszłym roku. Nie zobaczymy w niej Carella, ale wciąż zadajemy sobie pytanie, kto byłby skłonny powrócić do swojej roli sprzed lat i okazuje się, że John Krasinski - jego serial dla Amazon VOD o pt. "Jack Ryan" debiutuje w sierpniu - z ochotą ponownie wcieliłby się w Jima Halperta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu