Filmy

Wszystkie zwiastuny z Super Bowl - Han Solo, Jurassic World, Mission Impossible, Avengers

Konrad Kozłowski
Wszystkie zwiastuny z Super Bowl - Han Solo, Jurassic World, Mission Impossible, Avengers
6

Jak co roku, mecz finałowy Super Bowl to nie tylko szansa na wypromowanie usług i produktów, ale i nadchodzących premier filmowych. Zgodnie z oczekiwaniami w przerwach transmisji można było zobaczyć zwiastuny Hana Solo (Gwiezdne Wojny - historie), Jurassic World: Fallen Kingdom, Mission Impossible: Fallout czy Avengers: Wojna bez granic.

Teaser Han Solo. Gwiezdne Wojny - historie

Milczenie wokół tej produkcji miało wskazywać na brak wiary w sukces, ale takie zagrywki są raczej tylko kampanią marketingową. Mający premierę już pod koniec maja solowy film o Hanie Solo nareszcie doczekał się spotu promującego. Trwa jedyne minutę, ale mam okazję zerknąć na najważniejszych bohaterów, poznać zarys historii i wczuć się  w klimat filmu. Pełen zwiastun Hana Solo. Gwiezdne Wojny - historie zobaczymy jeszcze dzisiaj - zostanie on wyemitowany w programie Good Morning America stacji ABC.

Paradoks Cloverfield - film już na Netflix!

Do bardzo ciekawej sytuacji doszło tej nocy - podczas Super Bowl Netflix zaprezentował zwiastun filmu Paradoks Cloverfield, by niedługo później udostępnić całość na swojej platformie. Zagrywka spowodowała, że wielu widzów od razu zakończeniu meczu włączyło Netflix i go obejrzało (wystarczy zerknąć na Twitter i YouTube pełne rekacji i recenzji). Taki sposób dystrybucji jest nietypowy, ale... czy możemy mieć coś przeciwko? Nie wiedzieć czemu Netflix usunął z YouTube'a zwiastun filmu, dlatego pozostaje nam krótki klip dostępny powyżej. Albo po prostu obejrzyjcie sam film. Już można ;)

Tom Clancy’s Jack Ryan - serial Amazonu

Wcześniejsze klipy były bardzo oszczędne, dlatego teraz potrzebna była konkretna dawka akcji. I tak się stało - zapowiedź serialu Jack Ryan, który będzie miał premierę w sierpniu na Prime Video, prezentuje Johna Krasinskiego (The Office) w nowej roli. Amazon wiąże spore nadzieje z tą produkcją licząc, że to ona sprawi iż, serwis VOD zyska takie samo uznanie jak Netflix czy Hulu za swoje oryginalne seriale.

Mission: Impossible – Fallout - zwiastun

Po naprawdę udanej części piątej, czyli Rogue Nation, nadszedł czas na nowy rozdział w serii Mission: Impossible. Również i tym razem Tom Cruise robił na planie, co mógł, by film wyglądał jak najwiarygodniej, co niestety ponownie odbiło się na jego zdrowiu. Po powrocie do formy skończył zdjęcia, a my mamy szansę ujrzeć zapowiedź filmu, który zrujnował występ w dokręcanych scenach Henry'ego Cavilla w Lidze Sprawiedliwości (zapuszczone wąsy były wymazywane komputerowo). Premiera w lipcu.

Jurassic World: Upadłe królestwo - zwiastun

Powrót do korzeni serii? Wielu fanów by sobie tego życzyło i faktycznie druga odsłona Jurassic World zapowiada się na odrobinę poważniejszą i mroczniejszą. Do swoich ról powracają Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Tym razem nasi bohaterowie będą starać się uratować dinozaury przed skutkami wybuchu wulkanów. Będzie głośno, będzie efektownie. Premiera 8 czerwca.

Westworld - sezon 2. - zwiastun

Jeśli nie oglądaliście jeszcze pierwszej serii, to nie klikajcie "odtwórz". Jeśli seans macie już za sobą i nie możecie doczekać się 2. sezonu Westworld, to zróbcie to jak najszybciej. Oczekiwanie na nowe odcinki staje się nieznośne, a HBO nareszcie zaczyna ujawniać część tajemnicy.  Premiera wiosną tego roku.

Avengers: Wojna bez granic - spot Super Bowl

Największe widowisko w filmowym uniwersum Marvela? Ten klip zdecydowanie to sugeruje. W spocie pojawiły się wcześniej już publikowane sceny, ale także i sporo nowych ujęć. W środku są wszyscy, kogo wyczekujecie: Spider-Man, Doctor Strange, Strażnicy Galaktyki czy Czarna Pantera. Premiera filmu 26 kwietnia.

Ciche miejsce (A Quiet Place) - zwiastun

Podejrzewam, że wcześniej nie mieliście jeszcze okazji słyszeć o tej produkcji, ale wcale się temu nie dziwię. Dopiero z okazji Super Bowl zdecydowano się pokazać większą część materiału i muszę Wam powiedzieć, że jest to jedna z ciekawszych zapowiedzi, jakie wyemitowano. Wyreżyserowany przez Johna Krasinskiego film, w którym zagrał wraz ze swoją żoną Emily Blunt, zapowiada się całkiem nieźle i już nie mogę doczekać się 13 kwietnia (polska premiera tylko tydzień po tej na całym świecie).

Czerwona jaskółka (Red Sparrow) - zwiastun

Nowy film z Jennifer Lawrence pokaże jak szkoli się szpiegów, nawet wbrew ich woli. Młoda rosjanka - Dominika Egorova - dość szybko wysłana jest na swoją pierwszą misję do Finlandii, gdzie musi wydobyć informacje od amerykańskiego agenta. Film posiada kategorię wiekową R i sam zwiastun ukazuje mroczny ton produkcji. Premiera 2 marca.

Skyscraper - zwiastun

Dwayne Johnson powraca. Tym razem będzie musiał zmierzyć się z przeciwnikami wewnątrz i na zewnątrz drapacza chmur. Typowy film akcji? Czemu nie, a to już trzecia produkcja, w której "The Rock" pojawia się na przestrzeni zaledwie 7 miesięcy (wcześniej Jumanji i Rampage).

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu