Netflix

Netflix prezentuje nowy trailer drugiego sezonu Jessica Jones. Będzie się działo!

Kamil Świtalski
0

Jessica Jones to jeden z pierwszych seriali, którym udało się wyrwać z komiksowego schematu superbohaterskiego. Debiutujący w 2015 roku pierwszy sezon spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, a teraz czas na kontynuację! 

Powrót Jessica Jones to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali z uniwersum Marvela, którego możemy spodziewać się w tym roku. Najświeższa zajawka, mimo że nie należy do najkrótszych, za wiele nam jednak nie zdradza, ale trudno dyskutować z tym, że skutecznie zaostrza apetyt na więcej. Już teraz można powiedzieć, że nie zabraknie w nim grzebania w przeszłości i dochodzenia tego, jak faktycznie doszło do wypadku, w którym zginęli jej rodzice. Dowiemy się też nieco więcej o eksperymentach, dzięki którym włada swoimi niezwykłymi mocami. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że jej agencja detektywistyczna otworzy swe drzwi i dostaniemy solidną dawkę "potworów tygodnia" w każdym z przygotowywanych dla nas odcinków.

Widać też, że klimat serialu pozostanie bez zmian. Będzie mrocznie, będzie sarkastycznie, będzie efektownie. A sceny walk serwowane w powyższym materiale nie pozostawiają złudzeń: będzie się działo!

To nie pierwszy trailer drugiego sezonu Jessica Jones. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem twórcy zaserwowali nam materiał, który nie pozostawiał złudzeń — to jedna z tych kontynuacji, obok których nie chcę przejść obojętnie. Wtedy też już poznaliśmy oficjalną datę premiery drugiego sezonu Jessica Jones — czyli 8. marca 2018 roku. Tak, niewiele ponad miesiąc dzieli nas już od kolejnych przygód bohaterki. Można już zacząć odliczać i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko cieszyć się, że luty jest tak krótki.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu