Seriale

Jeden z najlepszych seriali sci-fi w całości na Prime Video. Nowy 4. sezon już w drodze!

Konrad Kozłowski
Jeden z najlepszych seriali sci-fi w całości na Prime Video. Nowy 4. sezon już w drodze!
34

Ludzkość skolonizowała Układ Słoneczny, ale takie sukcesy nie gwarantują pokoju. Raczej wręcz przeciwnie. Zobaczcie jak świat może wyglądać za 200 lat.

Czy tak wygląda nasza przyszłość? Czy rzeczywiście dwa wieki od dzisiaj będziemy w stanie dotrzeć do dowolnego miejsca w Układzie Słonecznym? Jak będzie wyglądać taka rzeczywistość i z jakimi problemami przyjdzie nam się zmierzyć?

The Expanse - serial sci-fi wraca dzięki Amazonowi

Na te pytania próbuje odpowiedzieć serial The Expanse, który w 2015 miał swoją premierę na stacji SyFy (w Polsce, z wiadomych powodów, pozostano przy nazewnictwie Sci-Fi). Do dnia dzisiejszego doczekał się aż trzech sezonów, ale pomimo wysokich ocen włodarze stacji zdecydowali o zakończeniu produkcji serialu, dlatego niedługo po tym fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęli kampanię internetową mającą na celu znalezienie dla The Expanse nowego domu.

Typowano między innymi platformę Amazonu, co było całkiem zrozumiałe, bo (internetowe) serwisy VOD niejednokrotnie podejmowały się kontynuacji anulowanych seriali przez stacje, które nie widziały dla danego tytułu miejsca w ramówce. Jakiś czas później sam Jeff Bezos, szef Amazonu, ogłosił, że prawa do The Expanse zostały przejęte od SyFy i wszystkie dotychczasowe sezony trafią do oferty Prime Video. Co istotniejsze, zapewnił że powstanie nowy 4. sezon, który zadebiutuje oczywiście na platformie Amazonu. Zdjęcia ruszyły 4 miesiące temu.

Trzy sezony The Expanse na Prime Video. 4. sezon już powstaje

Dokładnie dzisiaj pierwsza część tej obietnicy została spełniona. The Expanse pojawia się w ofercie Prime Video (w Polsce) - wszystkie odcinki trzech sezonów można obejrzeć na primevideo.com, w sumie jest ich dokładnie 36. Do dyspozycji widzów są nie tylko polskie napisy, ale także polska wersja lektorska.

Prime Video posiada polski interfejs, wspiera niemal każdą z platform (komputery, telewizory, urządzenia mobilne), a pierwsze pół roku to koszt 2,99 euro miesięcznie. Później subskrypcja kosztuje 5,99 euro.

Grafika główna: SyFy

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu