Seriale

Macie coraz mniej czasu - zobaczcie odcinek nowego serialu Hanna zanim zniknie

Konrad Kozłowski
12

To dość nietypowa akcja Amazonu, bo serial Hanna zadebiutuje dopiero w marcu - już dziś możecie jednak zobaczyć pierwszy odcinek, ale musicie się spieszyć, bo lada moment zniknie z platformy!

Jednym z najgorętszych tematów w ciągu ostatnich kilkunastu godzin jest finałowy mecz NFL, czyli Super Bowl. Z tej okazji wiele firm zdecydowało się zareklamować swoje produkty i usługi, a studia filmowe i dystrybutorzy promowali najnowsze tytuły. Amazon zdecydował się położyć nacisk na nowy oryginalny serial "Hanna", który możecie obejrzeć już dzisiaj, a który debiutuje w marcu. Nie, to nie jest pomyłka.

Serial "Hanna" na podstawie filmu, a w nim polskie akcenty

Tytuł "Hanna" może wydawać Wam się znajomy, bo w 2011 roku premierę miał film, który nazywał się dokładnie tak samo. Fabuła obydwu produkcji jest zbliżona - głównymi bohaterami są były agent CIA i młoda dziewczyna. Mieszkają na uboczu w polskim lesie i większość swojego czasu spędzają na specjalistycznym szkoleniu, które ma dać jej wyjątkowe umiejętności. Kiedy i gdzie będzie musiała z nich skorzystać? Tego nie wie ani ona, ani my, ale obserwując wydarzenia z boku zauważymy, że nie tylko jej opiekun jest zainteresowany losem dziewczyny, bo wkrótce jej tropem ruszy aktualna agentka CIA. W serialu zobaczycie Joela Kinnamana (The Killing, RoboCop, Altered Carbon), Esme Creed-Miles, a także Joannę Kulig (Zimna wojna).

Wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu "Hanna" obejrzymy na Prime Video w marcu, ale w ramach promocji serialu, Amazon udostępnił pierwszy epizod zaraz po emisji klipu promocyjnego w trakcie Super Bowl. Jeszcze kilka godzin i zapowiedziany okres 24 godzin upłynie, dlatego jeśli dysponujecie dostępem do serwisu i nie macie ważniejszych planów na wieczór, to premierowy odcinek "Hanna" zalecam zobaczyć jeszcze dzisiaj.

Polecamy: Musicie je zobaczyć – najlepsze zwiastuny filmów i seriali [Super Bowl]

Inne nowości na Prime Video

Warto nadmienić, że również dzisiaj do oferty Prime Video zawitały wszystkie sezony popularnego serialu "30 Rock", w którym występują m. in. Alec Baldwin i Kevin Hart. Wcześniej udostępniono fenomenalny "Terror" - w moje ocenie jeden z najlepszych seriali 2018 roku, a dzięki odpowiedniej infrastrukturze serwisu możecie go zobaczyć w świetnej jakości obrazu i dźwięku, to bardzo ważne.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu