Filmy

Musicie je zobaczyć - najlepsze zwiastuny filmów i seriali [Super Bowl]

Konrad Kozłowski
Musicie je zobaczyć - najlepsze zwiastuny filmów i seriali [Super Bowl]
20

Jak co roku z okazji Super Bowl wyemitowanych zostało mnóstwo nie widzianych wcześniej zwiastunów nadchodzących filmów i seriali - w tym nowych Avengers i 3. sezonu Opowieści podręcznej.

Opowieść podręcznej - 3. sezon

Nie wiemy jeszcze, który z serwisów VOD po zniknięciu Showmax będzie oferował nam nowe odcinki serialu, więc szczerze liczymy na to, że do premiery sytuacja ta zostanie wyjaśniona. Zanim jednak otrzymamy zupełnie nowe odcinki, tylko spójrzcie na zapowiedź 3. sezonu - zmodyfikowany Pomnik Waszyngtona robi wrażenie.

Nasza planeta - zjawiskowy dokument Netflix

Planeta Ziemia to jeden z najpiękniejszych i najbardziej znanych filmów dokumentalnych o miejscu, gdzie mieszkamy. Twórcy tej produkcji przygotowywali przez 4 lata nowy dokument dla Netflix Nasza planeta, który zadebiutuje na początku kwietnia. Będzie na co popatrzeć:

Strefa mroku - nowa wersja 2019

Część z Was na pewno kojarzy ten serial - jego początki sięgają 1959 roku, a na 1 kwietnia zaplanowano już trzeci powrót Strefy mroku (wcześniejsze miały miejsce w 1985 i 2002). Nowy sezon pojawi się w usłudze CBS All Access, niedostępnej w Polsce, ale niewykluczone, że nowa Strefa mroku trafi do nas za sprawą jednego z polskich nadawców.

Hanna - nowy serial Amazon Prime

Serial Amazonu nakręcono na podstawie filmu z 2011 roku o tym samym tytule. Opowiada o dziewczynie wychowywanej przez byłego agenta CIA - tą dwójką zainteresuje się jednak aktualna agentka CIA starająca się ich wyeliminować.

Alita: Battle Angel

Debiutujący w połowie lutego film Alita: Battle Angel zapowiada się co najmniej widowiskowo. Czy zachwyci nas czymś jeszcze, oprócz rozmachu produkcji? Na pewno liczymy na ciekawą opowieść, a nowy zwiastun z okazji Super Bowl ma nas zachęcić do wybrania się na seans.

Avengers: Endgame

O zwiastunie nowych Avengersów pisaliśmy z samego rana, ale niedługo po tym, jak materiał został zaprezentowany, pojawiły się bardzo ciekawe teorie, według których z klipu została wycięta jedna postać - ma to być widoczne w scenie na trawniku przed budynkiem oraz w hangarze, gdzie zauważono zbyt dużo wolnej przestrzeni pomiędzy bohaterami. Jeśli tak faktycznie było, to kogo zdecydowano się wymazać?

Captain Marvel

Zanim doczekamy się kwietniowej premiery Avengers, na ekranach kin zagości inna postać z uniwersum Marvela - Kapitan Marvel. Wcześniejsze klipy zdradziły już dość sporo, a tym razem przyszedł czas na "wielką rozgrywkę" w ramach zwiastunu. To tylko 30 sekund, ale dość intensywne.

Spin-off Szybcy i wściekli: Hobbs & Shaw

Nie macie dosyć efektownych pościgów i pojedynków? Seria filmów Szybcy i wściekli będzie nadal trwała i doczeka się jeszcze co najmniej dwóch odsłon ,ale Dwayne Johnson AKA The Rock postanowił zaproponować nam także poboczną historię skupiają się na jego postaci oraz jednym z braci Shaw. Ja tylko trzymam kciuki, żeby to było lepsze od Szybkich i wściekłych 8.

Toy Story 4

Nie mam do czynienia z typowym zwiastunem, a raczej reklamą filmu Toy Story 4, którego premiera została zaplanowana na ten rok. Nasi ulubieńcy powrócą po raz kolejny, ale czy ostatni? Tego nie wiedzą chyba nawet w Disney...

To my

Nowy film twórcy hitu Uciekaj. Tym razem także będziemy mieli szansę obejrzeć coś zakręconego i przerażającego. Premiera już w marcu, więc dzieli nas od niej zaledwie kilka tygodni - do tego czasu możecie obejrzeć wcześniejsze zwiastuny oraz najnowszy klip z okazji Super Bowl.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu