Google

Thanos nie oszczędza nawet Google - destrukcyjny wpływ Rękawicy Nieskończoności

Konrad Kozłowski
Thanos nie oszczędza nawet Google - destrukcyjny wpływ Rękawicy Nieskończoności
12

Avengers: Koniec gry rozpycha się łokciami w repertuarach kin generując tłumy na salach. Tymczasem Rękawica Nieskończoności jest w stanie ograniczyć działanie Google.

To nie jest jeszcze prawdziwy koniec tej fazy Marvel Cinematic Universe, bo przed nami jeszcze film ze Spider-Manem, ale największa rozgrywka, na którą czekali widzowie ponad dekadę właśnie trafiła do kin. Nasza recenzja Avengers: Endgame (Koniec gry) już jest dostępna, więc zachęcamy do lektury - Tomek starał się unikać spoilerów na wszelkie możliwe sposoby, ale jak sam zapowiedział, czytacie ją na własną odpowiedzialność. Jeśli jesteście już po seansie, zapraszamy do dyskusji na temat filmu!

Polecamy: W jakiej kolejności należy oglądać filmy Marvela?

W międzyczasie możecie też odwiedzić główną stronę wyszukiwarki Google, bo tam firma (zapewne we współpracy z Marvelem) przygotowała nie lada ciekawostkę dla wszystkich (nie)fanów Thanosa. Przeciwnik Avengersów nierozerwalnie kojarzy się z Rękawicą Nieskończoności  - najpotężniejszego artefaktu w uniwersum Marvela. W rękach Thanosa znalazła się po kradzieży od Starszych Wszechświata. Jeśli w Rękawicy Nieskończoności znajdą się wszystkie Klejnoty Nieskończoności, właściciel Rękawicy ma nieograniczone możliwości. Również takie, które powodują, że z Google zniknie połowa wyników wyszukiwania...

Zobacz też: Najlepsze filmy o superbohaterach, jakie oglądaliśmy

Możecie się o tym przekonać sami, gdy wpiszecie w Google "Thanos" i po wczytaniu strony z wynikami klikniecie na rękawicę znajdującą się po prawej stronie, w bloku informacyjnym. Po krótkiej animacji i przy tajemniczych dźwiękach zorientujecie się, że niektóre pozycje z wyszukiwania rozpływają się w powietrzu, a liczba wskazująca na sumę wszystkich wyników zmalała o połowę. Co ciekawe, ponowne kliknie spowoduje, że wyniki zostaną przywrócone, a licznik ponownie wróci do właściwej sumy.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu