Mobile

Tęskniliście za POCO? Oto 4 nowe modele

Krzysztof Rojek
4

POCO w przyszłym roku pokaże 4 nowe modele smartfonów. Albo raczej - jeden model w 4 osobach.

POCO, będące odpowiedzią Xiaomi na jeszcze agresywniejsze działania ze strony konkurencji, zaskarbiło sobie w Polsce poparcie całkiem sporej grupy ludzi. W końcu - kto nie lubi dobrze wycenionych telefonów. Wielu wciąż pamięta debiut POCO F1 i choć F2 nie zrobiło już takiej furory, to F3 było całkiem sporym zaskoczeniem. Xiaomi widząc rezultaty idzie za ciosem i wypuszcza na rynek kolejne urządzenia pod lubianą marką. Tym razem będzie ich aż 4.

Jakie będą nowe smartfony marki POCO?

Wraz z POCO F3 w Polsce zadebiutowało POCO X3, któe później doczekało się młodszego brata w postaci POCO X3 NFC. Teraz Xiaomi przygotowuje następcę dla tego modelu i nie ma się co dziwić, że firma idzie z wyznaczonymi dla siebie trendami, czyli przygotowuje wiele wariantów tego samego modelu. W przyszłym roku dostaniemy więc POCO X4, POCO X4 NFC (widać NFC w takich telefonach wciąż nie jest oczywistością), X4 PRO i X4 GT (bardziej "Pro" niż "Pro"?). Niestety, jest też szansa na to, że wspomniane urządzenia będą po prostu rebrandowanymi modelami Redmi.

Telefony mają pojawić się w pierwszym kwartale nowego roku i mają zająć miejsce swoich poprzedników. Możemy więc spodziewać się, że będą wyposażone chociażby w Snapdragona 860. Więcej inforamcji o tych urządzeniach uzyskamy zapewne wkrótce.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu