Polska

Do kuchni, domowej siłowni lub pokoju dziecięcego. Trzy telewizory, trzy zastosowania

Piotr Kurek
Do kuchni, domowej siłowni lub pokoju dziecięcego. Trzy telewizory, trzy zastosowania
0

Smart TV to nie tylko domena telewizorów o przekątnych powyżej 55 cali. Coraz częściej decydujemy się na umieszczenie dodatkowego odbiornika w dużo mniejszych pomieszczeniach — w pokoju dziecięcym czy kuchni. W tych sytuacjach te trzy modele telewizorów JVC i Hitachi mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że teraz kupisz je w niższej cenie.

Im więcej cali, tym lepiej? Jak masz duży salon, w którym telewizor ma być głównym obiektem, na który będą spoglądać oczy wszystkich domowników, to nie zwrócisz uwagi na te, stosunkowo małe modele JVC i Hitachi. Ale jeśli szukasz rozwiązania do pokoju dziecięcego, kuchni, a może domowej siłowni — to być może oferta tego typu telewizorów może okazać się strzałem w dziesiątkę. JVC LT-32FAV5000, JVC LT-43VA3000 i Hitachi 43HAK5750 dostępne w promocyjnych cenach zaoferują dużo więcej niż zwykły odbiornik telewizyjny schowany w kąt małego pokoju lub kuchni. Tym bardziej, że wszystkie oferują dostęp do bogatej biblioteki aplikacji Google Play.

Hitachi 43HAK5750 umili czas spędzony w kuchni

Telewizor coraz częściej pojawia się w kuchni — nie tylko jako umilacz czasu spędzonego na codziennych obowiązkach gospodyń i gospodarzy domowych. Coraz częściej sięgamy po aplikacje dla amatorów kuchennych przygód, czy kanały na YouTube pomagające opanować sztukę gotowania do perfekcji. Dzięki eleganckiej i praktycznej nóżce telewizor ten bez problemu zmieści się nawet na niedużej szafce lub blacie. Nie będzie też stanowiło większego problemu powieszenie go na ścianie. Dzięki dostępowi do Android TV, Google Play i Astystenta Google, gotowanie stanie się dużo przyjemniejsze. 43-calowy ekran o rozdzielczości 4K UHD, 3840 x 2160 pikseli ze wsparciem HDR 10, Dolby Vision i Dolby Audio wyposażony jest w cztery porty HDMI i dwa USB. Hitachi 43HAK5750 kupicie teraz w sklepach RTV EURO AGD w promocyjnej cenie 1399 zł.

Zobacz też: Telewizory JVC w Polsce. HDR i Android TV w dobrej cenie

JVC LT-43VA3000 w domowej siłowni

Trwająca pandemia wymusza na nas zaspakajanie najpotrzebniejszych potrzeb w zaciszu własnego domu — dotyczy to także zadbania o własne ciało i umysł. Domowy fitness będzie dużo skuteczniejszy jeśli sięgniesz po profesjonalną poradę. W serwisie YouTube czekają dziesiątki, jak nie setki fachowych sposób na poprawę kondycji czy zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy. A jeśli połączysz go z konsolą Nintendo Switch i grą Ring Fit Adventure, to stworzony duet wyciśnie z ciebie ostatnie poty. 43-calowy telewizor z ekranem o rozdzielczości 4K UHD, 3840 x 2160 pikseli ze wsparciem HDR 10, Dolby Vision i Dolby Audio działa w oparciu o system Android TV z dostępem do aplikacji w Google Play. Wyposażono go w cztery złącza HDMI i dwa USB pozwalające na podłączenie dodatkowych urządzeń. JVC LT-43VA3000 dostępny jest w sklepach Media Expert w promocyjnej cenie 1399,99 zł.

Zobacz też: Telewizor dla graczy nie musi być drogi. Sprawdźcie trzy nowe modele od Hitachi

JVC LT-32FAV5000 dla najmłodszych

Model ten może idealnie wpisać się w przestrzeń pokoju dla dzieci. 32-calowy, wyposażony w Android TV i dający dostęp do szerokiej biblioteki aplikacji telewizor charakteryzuje się wykorzystaniem technologii Twilight sprawiającej, że ekran dostosowuje się do pory dnia. Filtruje niebieskie światło z ekranu po zachodzie słońca i chroni oczy przy pomocy delikatnego, czerwonego filtru. Wyposażono go w trzy złącza HDMI, dwa USB, co pozwoli na podłączenie do niego zewnętrznych urządzeń — np. konsoli. Telewizor posiada wsparcie HDR 10 oraz Dolby Audio Processing Engine — technologię wpływającą pozytywnie na wydobywający się z głośników dźwięk. JVC LT-32FAV5000 kupicie teraz w sklepach Media Expert za 999,99 zł.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu