Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

TechCrunch zostaje najlepszy blogiem o web 2.0

GM
Grzegorz Marczak
5

W konkursie organizowanym przez Search Engine Journal użytkownicy zostali zapytani który według nich blog piszący o zagadnieniach i serwisach web 2.0 jest najlepszy. Zwycięzcą został (co nie jest niespodzianką) TechCrunch – pozostali wyróżnieni to : ReadWrite Web Somewhat Frank...W konkursie organizowanym przez Search Engine Journal użytkownicy zostali zapytani który według nich blog piszący o zagadnieniach i serwisach web 2.0 jest najlepszy.

Zwycięzcą został (co nie jest niespodzianką) TechCrunch – pozostali wyróżnieni to :

Myślę, że konkurs ten był o tyle ciekawy iż wskazał ciekawe miejsca gdzie można poczytać o web 2.0. Ciekawy jestem do jakich zagranicznych blogów wy sięgacie po informacje?

Wracając do samego konkursu - może Polsce ktoś pokusił się o zorganizowane tego typu wyborów. Pytanie tylko czy polska blogosfera ma lidera jeśli chodzi o web 2.0 ?

Oczywiście nie potrzebny jest typowy lider lecz blog, który jest na tyle popularny iż mógłby wygenerować odpowiednie zainteresowanie (może web2.0 , netto, a może nowo powstała firma webkwadrat ?)

A może ktoś z czytelników był by wstanie technicznie i fizycznie zorganizować takie wybory - nie tylko na najlepszy blog web 2.0 ale również w innych kategoriach?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: