Ciekawe strony

Krótko i nie na temat

GM
Grzegorz Marczak
6

Mozilla w roku 2005 zarobiła prawie 53 miliony dolarów – i jak tu ich nie kochać. Promując się jako fundacja, która będzie walczyć z złym i niedobrym MS sami za chwilę staną się taką właśnie firmą (ps. no i następna zrzutka na biednego firefoxa już się chyba nie uda?) Wiadomości24.pl – Serwis org...

Mozilla w roku 2005 zarobiła prawie 53 miliony dolarów – i jak tu ich nie kochać. Promując się jako fundacja, która będzie walczyć z złym i niedobrym MS sami za chwilę staną się taką właśnie firmą (ps. no i następna zrzutka na biednego firefoxa już się chyba nie uda?)

Wiadomości24.pl – Serwis organizuje konkurs na dziennikarza obywatelskiego roku. Nikomu nie przeszkadza, że w sumie są dwa (w24.pl i ithink.pl) serwisy w Polsce, które zajmują się dziennikarstwem obywatelskim. Ciekawe będą te wybory tym bardziej iż kandydaci nie mogą być zawodowymi dziennikarzami pracującym dla prasy. Nagrody są za to imponujące…no i pani Szczyka, która będzie ocenić (oby tylko znowu nie doszło do rękoczynów)

Gwara.pl – nowy serwis społecznościowe, każdy może zakładać fora i dyskutować. Nie bardzo można coś więcej napisać..

Telewizja internetowa od WP - WP oficjalnie zdjęła znaczek beta ze swojego serwisu, oznacza to iż mam już finalną wersję telewizji internetowej. Muszę przyznać iż podoba mi się ten serwis. Zarówno wygląd jak jakość materiałów są dobre, brakuje mi trochę treści która by mnie interesowała.

I na koniec poziomki.net - serwis + program, który ma pokazywać, że jesteśmy online i dzięki temu inni ludzie będą mogli nas znaleźć . Idea nie bardzo do mnie przemawia bo komu i dlaczego mam to pokazywać?. No ale może komuś się spodoba ten pomysł..no i jest beta przy logu więc pewnie web 2.0 (przepraszam za ironię ale ten napis beta..)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu