Startups

TechAll - taki mój własny kawałek startupa

Grzegorz Marczak
TechAll - taki mój własny kawałek startupa
51

Od momentu kiedy pisałem o tym, że fajnie by było mieć u nas meta agregator newsów IT minęło sporo czasu. Muszę się jednak przyznać, że pomysł ten zacząłem realizować. Powstający TechAll będzie serwisem rekomendującym najciekawsze informacje z branży IT, połączonym z agregatorem newsów. Od zag...

Od momentu kiedy pisałem o tym, że fajnie by było mieć u nas meta agregator newsów IT minęło sporo czasu. Muszę się jednak przyznać, że pomysł ten zacząłem realizować.

Powstający TechAll będzie serwisem rekomendującym najciekawsze informacje z branży IT, połączonym z agregatorem newsów. Od zagranicznych agregatorów takich jak Techmeme czy Techfuga TechAll będzie różnił się jednym ale moim zdaniem bardzo ważnym elementem. Tak zwane gorące newsy (Top News) będą informacjami wybieranymi i rekomendowanymi przez zaproszone do współpracy osoby (żadnych głosowań i elementów społecznościowych nie będzie). W ten sposób mam nadzieję zapewnić najlepszą selekcję informacji jaka jest tylko możliwa.

Poniższy obrazek pokazuje fragment serwis - nie sugerował bym się jednak kolorystyką czy też układem bo są można powiedzieć zaślepki zrobione po to aby przetestować serwis.Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć serwis dla tych, którzy w wolnej chwili przy kawie chcą poczytać co ciekawego wydarzyło się w świecie IT. Przy okazji będzie można sprawdzić bieżące informacje z serwisów z których TechAll będzie agregował treści.

Wszystko ma być proste i intuicyjne, żadnych dodatkowych pod stron, bez komentarzy, bez głosowań na newsy itp. Oczywiście wszystkie zagregowane informacje będzie można przeszukiwać, będzie też parę mniej istotnych funkcji o których nie będę się teraz rozpisywał. Jeśli w przyszłości cokolwiek będzie się zmieniać to jedynym przyczynkiem do zmian będzie upraszczanie a nie rozbudowa.

W chwili obecnej kończę testować funkcjonalność serwisu (głównie stronę administracyjną), czekam jeszcze na kluczowe poprawki w układzie głównej strony i grafice. Mam nadzieję, że w przeciągu najbliższych tygodni zaproszę wszystkich czytelników Antyweb to przyjrzenia się jak z bliska wygląda TechAll.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupantyweb