Podcast Antyweb Po Godzinach

Te gry warto nadrobić. Jakie tytuły z 2022 wspominamy najlepiej?

Konrad Kozłowski
Te gry warto nadrobić. Jakie tytuły z 2022 wspominamy najlepiej?
0

Upływający 2022 rok dostarczył nam wiele gier, o których będziemy wspominać jeszcze przez jakiś czas. W które tytuły warto zagrać, które powinniście nadrobić i na jakie czekamy najbardziej w 2023 i kolejnych latach?

Kacper przygotowuje dla Was nasze coroczne zestawienie najlepszych gier, ale głosowanie jest na razie tajne, więc nie ujawniamy, jakie tytuły zwyciężyły. Niedługo poznacie naszych kandydatów i rankingi, ale zanim to nastąpi postanowiliśmy omówić najciekawsze gry i trendy z 2022 roku, które wbiły nam się w pamięć. A tych nie brakowało. Na zachętę dodamy, że w trakcie rozmowy poruszyliśmy też temat przyszłości Switcha - konsoli, która święci triumfy, ale chyba powinna doczekać się już nowszej wersji lub następstwa.

Tylko czy Nintendo będzie mieć równie dobrą propozycję dla wszystkich graczy, co uniwersalny i wszechstronny Switch? I co z remake'ami gier - czy powinni być uwzględniane w rankingach najlepszych tytułów danego roku? Na koniec czekają na Was nasze typy gier, które powinny doczekać się remake'ów - nawet jeśli na tę chwilę wydaje się to szaloną koncepcją. Rozmawiali Konrad Kozłowski i Kacper Cembrowski. Miłego słuchania!

Gry z 2022 roku - jakie tytuły warto nadrobić?

Podcastu Antyweb Po Godzinach możecie posłuchać w:

 

Grafika główa - Źródło: Unsplash @rsullkya

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

podcast