Miniblog

Wreszcie jakiś ciekawy smartfon BlackBerry

14

Prawdę mówiąc nigdy nie przepadałem za telefonami firmy BlackBerry. Nie negując ich funkcjonalności, nie podobały mi się ani kształty, ani wizualna strona systemu. To się jednak może zmienić - jeżeli RIM wprowadzić poważniejsze zmiany w swoim mobilnym OS. Na razie jednak możemy przyjrzeć się bardzo...

Prawdę mówiąc nigdy nie przepadałem za telefonami firmy BlackBerry. Nie negując ich funkcjonalności, nie podobały mi się ani kształty, ani wizualna strona systemu. To się jednak może zmienić - jeżeli RIM wprowadzić poważniejsze zmiany w swoim mobilnym OS. Na razie jednak możemy przyjrzeć się bardzo ciekawemu mockupowi smartfonu BlackBerry TK Discovery 3. Tak właśnie moim zdaniem powinny wyglądać telefony kanadyjskiej firmy.

BlackBerry TK Discovery 3.0 korzysta z systemu BlackBerry OS 10, posiada szeroki (i wysoki) ekran dotykowy, a także ciekawe kształty nadające smartfonowi lekkości. Takie jest przynajmniej moje zdanie na temat projektu telefonu kanadyjskiej firmy zaprezentowanego przez Guy Bridgesa. Oczywiście, nie przypuszczam, aby RIM miał wprowadzić w życie tego typu rozwiązanie, z drugiej jednak strony twórca BlackBerry potrzebuje ciekawych pomysłów. Firma nie radzi sobie ostatnimi czasy najlepiej, a wprowadzenie oryginalnie zaprojektowanego smartfona mogłoby odmienić jej sytuację na rynku.

Zresztą, zobaczmy sami, jak prezentuje się BlackBerry TK Discovery 3:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu