Kino

W tych miastach zapłacicie mniej za seans w kinie - nowe cenniki Multikina

KK
Konrad Kozłowski
14

Przed nami naprawdę ciekawe miesiące, jeśli chodzi o premiery kinowe, dlatego tym bardziej powinny Was ucieszyć wiadomość o zmianach w cenniku Multikina w kolejnych trzech miastach. Będzie taniej!

Najnowszy cennik wchodzi w życie od 1 marca i dotyczy następujących miast: Szczecin, Sopot i Warszawa (Ursynów). W pierwszych dwóch za seans 2D zapłacicie teraz równo 15 złotych. W Warszawie sytuacja wygląda nieco inaczej - w dni robocze (od poniedziałku do czwartku) bilet będzie kosztował 17 złotych, natomiast w weekend, piątek, sobota i niedziela, cena biletu wyniesie 19 złotych. Dotyczy to oczywiście seansów 2D, a cena nie zmienia się w zależności od tego, gdzie dokonacie transakcji - czy na stronie internetowej, czy w aplikacjach mobilnych Multikina na iOS i Android.

W minionym roku rodzime kina odwiedziło prawie 60 milionów widzów, co pokazuje, że Polacy kochają oglądać filmy na wielkim ekranie. Wychodząc naprzeciw ich upodobaniom, wprowadzamy nowe cenniki w wybranych kinach naszej sieci. Dotychczas obniżyliśmy ceny w Multikinach w takich miastach, jak: Gdańsk, Katowice, Warszawa Targówek, Wrocław, Tychy i Zabrze. Teraz przyszła pora na kolejne obiekty. Cieszymy się, że możemy przyczyniać się do popularyzacji kinematografii. - mówi Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, dyrektor Działu Marketingu w Multikino S.A. 

Jakie premiery przed nami? Do najważniejszych należą na pewno Kapitan Marvel (8 marca), nowa wersja "Dumbo" od Disney'a (29 marca), a w kwietniu "Avengers: Koniec gry" (26 kwietnia). Ponadto doczekamy się też nowego filmu z uniwersum DC o tytule "Shazam", który nie będzie dotyczył wydarzeń z innych filmów, które oglądaliśmy do tej pory, lecz skupi się na zupełnie nowym superbohaterze z innymi postaciami w tle. W połowie marca natomiast warto zainteresować się polską premierą, bo "Kurier" Władysława Pasikowskiego debiutuje w kinach 15 marca.

Multikino wprowadziło do tej pory już kilka możliwości na obniżenie cen biletów: w ofercie pojawiły się Karta Rodzina, opcja płacenia BLIK-iem oraz M!Karta.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: