Polska

Tańsze bilety do kina dla rodzin. Karta Rodzina do Kina w Multikinie za 1 zł

Konrad Kozłowski
6

Multikino wprowadza do swojej oferty nową promocję. Karta Rodzina do Kina pozwoli zaoszczędzić rodzinom na wizytach w kinie. Zasady programu są bardzo proste.

By móc skorzystać z profitów karty, należy ją nabyć w jednym z kin Multikina - jej cena, to jedynie 1 zł. Kolejnym krokiem jest jej aktywacja na stronie multikino.pl, ale zaznaczono, że karta będzie aktywna przez rok od chwili zakupu. Co zyskujemy? Każdy bilet dla członka rodziny będzie liczony po cenie biletu ulgowego. Dodatkowo, Multikino oferuje niższą cenę dla zestawu barowego o nazwie "Rodzinny" oraz rabaty na gadżety w Multishopie, gdzie dostępne są między innymi filmowe kubki oraz maskotki.

- Rodziny to bardzo ważna grupa widzów dla Multikina. Z myślą o rodzicach, ale również dzieciach przygotowaliśmy kompleksową ofertę kinową. Dzięki niej rodziny skorzystają ze zniżek na bilety, rodzinne zestawy barowe, zabawki. Dzieci zaprosimy do niezwykłego świata stworzonego specjalnie dla nich i przedstawimy przygody bohaterów po drugiej stronie ekranu kinowego - Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Dyrektor Marketingu Multikino SA.

Karta Rodzina do Kina, czyli tańsze bilety przez cały rok

Regulamin promocji mówi, że karta może być użyta tylko w przypadku wizyty co najmniej dwóch członków rodziny w kinie - rodzica z dzieckiem do lat 18. Maksymalnie z promocji może skorzystać 7 osób - dwójka rodziców i pięcioro dzieci. Karta obowiązuje na seanse filmów poniżej 15. roku życia oraz Poranki Filmowe.

Karta Rodzina do Kina to kolejny z wprowadzonych w ostatnim czasie programów w Multikinie. Wcześniej pojawiły się MEGAŚRODY, które zastąpiły środy z Orange, a także Wtorki z MasterCardM!Karta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu