Promocje

Samsung za grosze, bo pudełko uszkodzone? Tutaj SERIO da się go kupić

Grzegorz Ułan
Samsung za grosze, bo pudełko uszkodzone? Tutaj SERIO da się go kupić
2

Samsung zdążył już wszystkich przyzwyczaić do okresowych promocji na swoje urządzenia, ale zwykle są to obniżki czy zwroty gotówki w okolicach kilkuset złotych. Teraz mowa o aż 2,6 tys. zł taniej za Samsunga Galaxy Z Fold5 12 GB.

Mówimy tu o oficjalnym sklepie Samsunga na Allegro, więc nie musimy się tu obawiać o jakieś oszustwo. Jedyny haczyk w tej ofercie jest taki, iż są to urządzenia w uszkodzonym pudełku, ale z pełną gwarancją na urządzenie producenta.

Cena prezentowanego na aukcji produktu została obniżona ze względu na: opakowanie może być uszkodzone. Produkt jest nowy i oryginalnie zapakowany, objęty pełnowartościową gwarancją.

Do wyboru mamy dwie wersje smartfona w kolorze szarym:

  • Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/256 GB
  • Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/512 GB

Jeśli chodzi o najniższe ceny w oficjalnej dystrybucji tych modeli, to Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/256 GB jest do kupienia za 6 999,00 zł, a Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/512 GB za 7 599,00 zł.

Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/256 GB na Allegro w niskiej cenie

Teraz Samsung sprzedaje ten model w swoim sklepie na Allegro w cenie 4 399,00 zł, a więc dokładnie o 2,6 tys. zł taniej. Aktualnie, na moment pisania tego tekstu zostały trzy sztuki.

Samsung Galaxy Z Fold5 12 GB/512 GB na Allegro w niskiej cenie

Z kolei model z większą pojemnością to aktualnie koszt na poziomie 4 699,00 zł, czyli prawie 3 tys. zł taniej i dostępnych do sprzedaży jest pięć sztuk.

Tak więc trzeba się pospieszyć, jeśli polowaliście właśnie na te urządzenia w niższej cenie, to nie lada okazja. Oba smartfony możemy kupić za gotówkę lub 15 rat 0%. Link do powyższych ofert w oficjalnym sklepie Samsunga na Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news