Gry

Tak dobrej oferty w Games with Gold jeszcze nie było

Paweł Winiarski
Tak dobrej oferty w Games with Gold jeszcze nie było
17

Wiele mówiło się o tym, że oferty darmowych gier dla posiadaczy kont Gold w Xbox Live są słabe. Najwyższy czas zmienić zdanie, w marcu Microsoft zaserwuje naprawdę smakowite kąski W marcu posiadacze konsol Microsoftu będą mogli pograć w trzy pozycje. Na Xboksa One trafi Rayman: Legends i będzieci...

Wiele mówiło się o tym, że oferty darmowych gier dla posiadaczy kont Gold w Xbox Live są słabe. Najwyższy czas zmienić zdanie, w marcu Microsoft zaserwuje naprawdę smakowite kąski

W marcu posiadacze konsol Microsoftu będą mogli pograć w trzy pozycje. Na Xboksa One trafi Rayman: Legends i będziecie mogli go pobrać w dniach 1-31 marca. Posiadacze Xboksów 360 dostaną natomiast dwie pozycje. W dnia 1-15 marca w usłudze znajdziecie grę Tomb Raider, w dniach 16-31 marca natomiast BioShock Infinite.

Trzy naprawdę świetne pozycje, które z czystym sumieniem mogę polecić. Rayman: Legends to platformówka prawie idealna, pokazująca że nie tylko Nintendo dobrze radzi sobie z tego typu grami. Przepiękna oprawa graficzna, niesamowita animacja, a do tego przesycone pomysłami poziomy.

Tomb Raidera nikomu przedstawiać nie trzeba. Larę zna każdy miłośnik elektronicznej rozrywki, a i osoby niezwiązane z grami powinny kojarzyć tę jedną z najpopularniejszych wirtualnych postaci. Restart serii wyszedł wyśmienicie i jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić nowego podejścia do do przygód ślicznej pani archeolog, to świetna okazja by naprawić ten błąd.

BioShock: Infinite to natomiast zgrabne połączenie świetnej historii, niesamowitego klimatu, przygody i FPS-a. Powietrzne miasto Columbia robi wrażenie i naprawdę warto je odwiedzić. Wirtualna metropolia symbolizować ma amerykańską wyjątkowość, przekonajcie się więc, czy faktycznie tak jest.

Trzy hity na dwie platformy. Tego jeszcze w Games with Gold nie było. Oby trend się utrzymał, no i czekamy na „odpowiedź” Sony. Dla przypomnienia - Games with Gold to comiesięczna oferta z darmowymi grami. Aby z niej skorzystać, należy posiadać płatny złoty abonament Xbox Live. W przeciwieństwie do usługi PlayStation +, gry pobrane w ramach Games with Gold są wciąż grywalne po wygaśnięciu abonamentu. O ile oczywiście będziecie je mieć na dysku konsoli.

W kwietniu możemy się natomiast spodziewać jeszcze lepszej oferty. Przynajmniej pod względem ilościowym. Kwietniowe Games with Gold przyniesie cztery gry dla Xboksa 360 oraz dwie gry dla Xboksa One. Byle nie chodziło o indyki.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu