Felietony

Tajemniczy „printing syndrome” atakuje świat

Redakcja Antyweb
Tajemniczy „printing syndrome” atakuje świat
6

Naukowcy z Ośrodka Badań nad Zjawiskami Niezbadanymi dowiedli wczoraj, że ponad wszelką wątpliwość grozi nam epidemia nowej choroby cywilizacyjnej. Rządy największych mocarstw w porozumieniu z Organizacją Zdrowia Światowego zamierzają zwołać specjalny kongres. Tymczasem lekarze uspokajają. Jest jeszcze nadzieja!

Jak donoszą specjaliści, pracownikom biurowym na całym świecie grozi poważne niebezpieczeństwo. Nieważne czy pracujesz w korporacji na szczycie nowojorskiego biurowca czy na małej poczcie we Władywostoku, tobie też może grozić tajemniczy printing syndrome. Jak w przypadku każdej choroby, kluczem do wyleczenia jest wczesna diagnostyka i profilaktyka. Jak więc rozpoznać zbilżające się zagrożenie?

Jeśli masz trudności w nawiązaniu relacji z biurowym sprzętem drukującym, drukarka się zacina lub zwyczajnie cię lekceważy i unika kontaktu, powinieneś niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą. Bagatelizowanie pierwszych objawów może prowadzić do bezsenności, różnorakich nerwic, stanów lękowych czy zwykłego wariactwa. Czasami skutkować może nawet lataniem z siekierą po biurowych korytarzach, co w żadnej szanującej się firmie nie będzie mile widziane. Na szczęście jest nadzieja! Światowej sławy specjalistka w dziedzinie psychologii papieru i druku, Dr Doctor zaleca cudowne lekarstwo – dedykowaną smartfonom aplikację o nazwie Happy2Print. Jeśli więc obserwujecie wśród swoich biurowych kolegów lub wręcz u samych siebie nasilającą się nerwowość na myśl o drukowaniu, ta aplikacja jest właśnie dla was. Z nią nigdy już nie poczujecie się odrzuceni przez drukarkę.

Bez obaw, powyższa opowieść o tajemniczym zagrożeniu zwanym „printing syndrome” to oczywiście żart, ale sama aplikacja Happy2Print jest zdecydowanie prawdziwa. Stworzona przez International Paper, aplikacja znacząco podniesie jakość waszego życia biurowego i prywatnego. Jeśli łączenie się ze sprzętem drukującym sprawia wam problemy lub po prostu chcecie drukować szybciej i łatwiej, Happy2Print przyjdzie z pomocą. Przy użyciu tej aplikacji możecie drukować zdjęcia, listy kontaktów, dokumenty, wiadomości email (z załącznikami) a także strony www. Wiele innych aplikacji współpracuje z Happy2Print udostępniając swoje treści do druku. Możecie drukować poprzez sieć wifi i przy użyciu platform Windows Shared Printers oraz Google Cloud Print. Jeśli sądzicie, że niezbędne jest wysyłanie plików z urządzeń mobilnych na komputer w celu ich drukowania, jesteście w błędzie. Teraz dzięki H2P drukować możecie bezpośrednio ze smartfona lub tabletu bez konieczności instalowania jakichkolwiek sterowników! Od dziś drukowanie będzie czystą przyjemnością! Zainstaluj aplikację Happy2Print i bądź happy!

Dla urządzeń z iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/happy2print/id974558207?l=pl&mt=8

Dla urządzeń z systemem Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happy2print.premium&hl=pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu