Telekomy

T-Mobile z pompą prezentuje swoją nową ofertę Magenta 1

Grzegorz Ułan
T-Mobile z pompą prezentuje swoją nową ofertę Magenta 1
31

T-Mobile w dość niecodziennej kolejności, najpierw udostępnił klientom swoją nową ofertę ze światłowodami i Netfliksem - Magenta 1, a dopiero później zaprosił dziennikarzy na jej prezentację, co miało miejsce dopiero dzisiaj. Niemniej warto o niej wspomnieć, choćby ze względu na jej formę oraz fakt, że dowiedziałem się dziś nowych rzeczy, których na stronie T-Mobile jeszcze nie widać.

Jak wspomniałem w tytule, prezentacja nowej oferty Magenta 1 odbyła się z pompą i oprawą niczym w wykonaniu amerykańskiego T-Mobile, niestety prowadzącym zabrakło nieco charyzmy Johna Legere, niemniej brawa za próbę, zdecydowanie było widać nową jakość.

Na scenie padały hasła typu społeczeństwo w Polsce się zmienia, tak więc i T-Mobile musi się zmienić, jak wiemy T-Mobile zmienia się od dwóch lat z mniejszymi lub większymi sukcesami, ale ofertę Magenta 1 w mojej ocenie można zapisać po stronie sukcesów.

Społeczeństwo rzeczywiście się zmienia, przedstawiciele każdego pokolenia odczuwają zmęczenie telewizją, chcą oglądać treści wideo, kiedy sami tego chcą, bez reklam i w najwyższej jakości, stąd coraz większa popularność Netliksa w Polsce, a T-Mobile udostępnia go w cenie abonamentu, jako jedyny operator w Polsce.

Jedyne, co nas przyciąga jeszcze do telewizji to sport i zmagania naszych rodaków na międzynarodowych arenach, ale także futbol w najwyższej jakości, czyli Liga Mistrzów oraz rozgrywki największych ligi europejskich. To wszystko również T-Mobile zapewnia w nowej ofercie.

Kolejna nowość, to dedykowany dekoder z systemem Android, wbudowanym Chromecastem, wyświetlaniem treści w 4K, wyszukiwaniem głosowym, pilotem i możliwością podłączenia się do darmowej naziemnej telewizji cyfrowej, jak już wszystko obejrzymy na Netfliksie.

Na koniec zostawiłem pakiety konwergentne, nie o wszystkich wspominałem w swoim wpisie o Magenta 1 czy w porównaniu ofert konwergentnych, nie są one jeszcze też dostępne na stronie T-Mobile.

Otóż wydawało mi się, że nowa oferta Magenta 1 to tylko dwie opcje do wyboru - same światłowody z wliczoną subskrypcją za Netfliksa albo abonament komórkowy+światłowody+Netlfix. Okazuje się, że jest 5 opcji do wyboru. Dochodzą jeszcze trzy - sam światłowód i abonament komórkowy, abonament komórkowy i Netflix, a dla tych, którzy nie są jeszcze w zasięgu światłowodów przygotowano pakiet domowego internetu mobilnego z Netfliksem w cenie. Prawdziwie elastyczna oferta. Brawo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu