Telekomy

T-Mobile rozdaje cztery samochody BMW 318i Limousine za rejestrację numeru na kartę

Grzegorz Ułan
T-Mobile rozdaje cztery samochody BMW 318i Limousine za rejestrację numeru na kartę
29

To bez wątpienia zaskakujący ruch ze strony T-Mobile, ale jednocześnie pokazujący jak ważna to kwestia dla operatorów, którzy od kilku miesięcy prześcigają się w bonusach, by przyciągnąć do siebie jak najwięcej "kartowców". Dziś T-Mobile ogłosił loterię dla osób, które już zarejestrowały swój numer lub zechcą zarejestrować w trakcie loterii.

Co można wygrać?

  • 4 samochody BMW 318i Limousine
  • 40 telewizorów Samsung UE55KU6670S Curved
  • tablety Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE
  • smartfony Samsung Galaxy S6 i HTC Desire 825
  • zegarki Samsung Gear S3
  • doładowania, rok ważności konta i inne usługi

Muszę przyznać, że zestaw nagród imponujący, ale kto może wziąć udział w loterii?

Zasady gry są banalnie proste. Udział w Superloterii jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny. Warunkiem udziału jest posiadanie w T-Mobile na kartę zarejestrowanego numeru (lub zarejestrowanie go w czasie trwania Loterii) oraz wysłanie z niego bezpłatnej wiadomości SMS ze zgłoszeniem (o treści ZGODA pod numer 8060).

Za sam fakt posiadania zarejestrowanego numeru w T-Mobile przysługuje jeden los. Swoje szanse w losowaniu można zwiększać doładowując konto. Kolejne losy przyznawane są automatycznie po każdym doładowaniu (według zasady: 5 zł = 1 los; doładowania które nie są wielokrotnością tej kwoty będą zaokrąglane na korzyść klienta w górę, czyli np. 12 zł to 3 losy).

Dodatkowe szanse mają Ci, którzy przejdą z systemu na kartę na abonament lub MIX w T-Mobile. Otrzymają wówczas 10 losów jednorazowo w chwili przystąpienia do zabawy, a następnie cyklicznie co miesiąc pulę wynikającą z wysokości abonamentu lub zobowiązania w Mix (wg zasad opisanych powyżej).

Żeby sprawiedliwości stało się zadość każdy może wygrać tylko 1 nagrodę danego typu. Szczęśliwcy zostaną wyłonieni podczas jednego z czterech losowań: 15.12.2016 r., 16.01.2017 r., 15.02.2017 r. oraz 15.03.2017 r. O wygranych będą powiadamiani telefonicznie lub SMS-ami. Regulamin loterii i więcej informacji o niej można znaleźć na stronie www.superloteria.t-mobile.pl, która aktywna będzie od 3 listopada.

Podejrzewam, że loteria przyciągnie trochę nowych duszyczek, przynajmniej na czas trwania loterii, a ta trwać będzie od 3 listopada 2016 do 28 lutego 2017 z łączną pulą nagród o wartości prawie 2,5 miliona złotych. Dzieje się:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu