Telekomy

Mobile Vikings wprowadza autodoładowania w swojej ofercie na kartę

GU
Grzegorz Ułan
22

Wprawdzie nie bardzo rozumiem, czym to się różni od stałego zlecenia na koncie bankowym (pakiety mają jedną stałą cenę, więc nie ma problemu z ustawieniem takiego zlecenia), ale być może rzeczywiście klienci MV dopraszali się o taką dodatkową możliwość doładowywania swojego konta. I dziś przysłali nam informację o uruchomieniu tej usługi.

Na czym polega ta usługa? Cykliczne doładowania pobierane są z karty płatniczej, którą należy podpiąć w ustawieniach swojego konta, gdzie włączamy metodę płatności i wskazujemy z jakiej oferty będziemy korzystać, no i termin pierwszego doładowania.

Bartek Grabowski, Head of New Business w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska:

Autodoładowania to kolejna funkcja, którą wprowadzamy, żeby wyjść naprzeciw potrzebom naszej społeczności. Wielu użytkowników pytało o możliwość wprowadzenia takiej opcji. Uznaliśmy, że jest ona naprawdę potrzebna, ułatwi oraz zautomatyzuje proces zasilenia konta, a przede wszystkim będzie wygodna dla Vikingów i nie nałoży na nich żadnych długoterminowych zobowiązań.

Co jest ważne w ofercie VM, cykliczne doładowywania sprawiają, że niewykorzystane GB transferu danych, przechodzą na następny miesiąc. Więc dzięki takiemu autodałodowaniu nigdy nie przepadną. Punkty Vikinga czy wirtualna waluta będzie miała priorytet i to one w pierwszej kolejności będą wykorzystywane do regulowania płatności.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu