Polska

Szybkie Nadania w Paczkomatach InPostu - bez zakładania konta, przez 24/7

Grzegorz Ułan
Szybkie Nadania w Paczkomatach InPostu -  bez zakładania konta, przez 24/7
29

InPost poinformował właśnie o udostępnieniu nowego rozwiązania przy nadawaniu paczek u tego operatora - Szybkie Nadania.

Szybkie Nadania to nowa szybka opcja nadawania przesyłek w Paczkomatach InPostu oraz w Punktach Obsługi Paczek (POP), bez zakładania konta czy dodatkowego logowania.

Wystarczy do tego skorzystać z dedykowanej strony na InPost, będąc w domu czy w pracy - inpost.pl/SzybkieNadania/, wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy oraz formę odbioru nadawanej paczki. Może to być Paczkomat, Punkt Obsługi Paczek (POP) lub dostawa przez kuriera pod wskazany adres. Po wszystkim opłacamy przesyłkę online, drukujemy etykietę, naklejamy na paczkę i w drodze do/z pracy nadajemy ją w Paczkomacie InPostu.

To pierwsza tego typu usługa na polskim rynku - dzięki niej możesz nadawać swoje paczki wygodnie i bez kolejek, a także bez skomplikowanego zakładania konta i logowania. Wystarczy, że wypełnisz dane przesyłki online i udasz się do dowolnego Paczkomatu lub Punktu Obsługi Paczek. Możesz to zrobić po drodze z pracy lub podczas wieczornego spaceru z psem - jak Ci wygodnie! Najbliższy Paczkomat masz prawdopodobnie tuż obok swojego miejsca zamieszkania lub przy pobliskim centrum handlowym.

Jaki jest cennik nadawania paczek w ten sposób? W ramach promocji, do końca października nadanie najmniejsze paczki (o maksymalnych wymiarach 8 x 38 x 64 cm i wadze do 25 kg) kosztować będzie 11,99 zł. Pozostałe dostępne wymiary, to paczka średnia - o maksymalnych wymiarach 19 x 38 x 64 cm i wadze do 25 kg za 13,99 zł oraz duża - o maksymalnych wymiarach 41 x 38 x 64 cm i wadze do 25 kg za 15,99 zł. Dodatkowo można ubezpieczyć paczkę do 5 000,00 zł, co daje dodatkowy koszt w wysokości 1,85 zł.

Źródło: InPost.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu