Mobile

Świetne zmiany w aplikacji do zamawiania taksówek mytaxi

Grzegorz Ułan
Świetne zmiany w aplikacji do zamawiania taksówek mytaxi
2

Przedstawiciele mytaxi poinformowali dzisiaj o kilku zmianach w swojej aplikacji mobilnej, dzięki którym zamawianie taksówek ma się stać szybsze, przyjemniejsze i zgodne z naszymi preferencjami i potrzebami.

Patrząc pobieżnie na wprowadzone zmiany mogę przypuszczać, że tak własnie będzie. Od teraz bez jakiegoś błądzenia po aplikacji, od razu po wskazaniu adresu docelowego możemy wybrać jaki dokładnie samochód potrzebujemy.

W tym celu dostępne do zamówienia taksówki podzielono na kilka klas:

  • Taxi – najbliższa dostępna taksówka z najkrótszym czasem dojazdu. Tutaj maksymalny koszt to 8 zł za trzaśnięcie drzwiami + 2,40 zł za km. Taryfa nocna i świąteczna +50%.
  • Standard – najtańsze dostępne taksówki - max. 8 zł na start i do 2,00 zł za km.
  • Plus – taksówki o podwyższonym standardzie - max. 8 zł + 2,40 za km.
  • Taxi XL – kiedy potrzebujemy taksówki do przewozu większej liczby osób. Cena max. 8 zł + 2.40 za km, za vany (5,6 osób) - dopłata 10 zł, a za busy (7,8 osób) - dopłata 20 zł.
  • Match – usługa współdzielenia przejazdu i kosztu pomiędzy dwóch pasażerów, którzy jadą w podobnym kierunku (tylko w Warszawie).

Johannes Mewes, CPO mytaxi:

Przebudowaliśmy aplikację w taki sposób, by niektóre istniejące wcześniej opcje dotychczas ukryte w menu, takie jak na przykład możliwość zamówienia Busa, pojawiły się w prostych Klasach Usługi widocznych na głównym ekranie. Dzięki tej zmianie pasażer może jeszcze szybciej zamówić taksówkę dokładnie odpowiadającą jego indywidualnym preferencjom. Chcemy nieustannie rozwijać nasze funkcjonalności i oferować pasażerom różne opcje zamówienia przejazdu, tym samym przyczyniać się do poprawy mobilności w dużych miastach.

Co jeszcze nowego w mytaxi? Od teraz, już podczas zamówienia aplikacja wyliczy dla nas szacowany czas dojazdu do wskazanego miejsca docelowego. Bez zmian natomiast pozostaje opcja zamówienia ulubionego kierowcy czy 5-gwiazdkowej taksówki. Aktualizacja mytaxi dostępna jest zarówno na Androida i iOS, każdy kto skorzysta z tej aktualizacji po wpisaniu w niej kodu promocyjnego o treści - NAJ, będzie mógł do końca listopada skorzystać z rabatu 30% na przejazd z mytaxi.

Źródło: mytaxi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu