Antyweb Poleca

Antyweb inspiruje na Święta. Jakie technologiczne gadżety warto kupić pod choinkę?

Tomasz Popielarczyk
Antyweb inspiruje na Święta. Jakie technologiczne gadżety warto kupić pod choinkę?
6

Każdy z nas chce trafić idealnie z prezentem dla bliskich na Święta Bożego Narodzenia. Nie jest to jednak proste, bo sklepowe półki (również te wirtualne) uginają się pod ciężarem tysięcy produktów. Jak wybrać te najlepsze? Z pomocą przychodzi nasz doroczny świąteczny katalog, gdzie znajdziecie dziesiątki świetnych pomysłów na prezenty.

W tym roku nasz katalog podzieliliśmy na osiem kategorii, które w pewnym stopniu odzwierciedlają kategorie tematyczne, które w mijającym powoli roku poruszaliśmy na łamach Antyweba. W kategoriach tych zamieściliśmy produkty, które naszym zdaniem warto rozważyć na prezent dla bliskich (szczególnie, jeżeli są oni gadżeciarzami). Wśród naszych rekomendacji znalazły się zarówno proste i tanie rozwiązania, jak pendrive o wyjątkowym designie za 40 złotych, jak i te najdroższe propozycje dla najbardziej wymagających (jak aparaty fotograficzne za kilka tysięcy złotych). Wierzymy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - nawet jeżeli nie szuka pomysłu na prezent dla kogoś innego, a chce go sprawić po prostu sobie. W końcu wszyscy na to zasługujemy po 12 mniej lub bardziej pracowitych miesiącach. ;)

Zobacz też: najlepsze filmy animowane na święta

Jakie prezenty na Święta?

W kategorii Komputery zawarliśmy głównie laptopy i pecety, ale rozbudowaliśmy ją również o kilka tabletów. Wearables to głównie opaski fitness i smartwatche - wybieraliśmy te, które szczególnie nam przypadły do gustu w trakcie testów. W gamingu znajdziecie mnóstwo myszek, słuchawek, klawiatur etc. Kategorii smartfony tłumaczyć z pewnością nie muszę - staraliśmy się tutaj zachować możliwie największy "rozstrzał" cenowy. TV i Audio będzie gratką dla melomanów i miłośników wielkich ekranów - tak, są tutaj też telewizory, których (wierzcie lub nie) sprzedaż na święta zdecydowanie rośnie.

AGD i Dom to pewna nowość w naszym prezentowniku, ale spokojnie - zamiast pralek i zmywarek umieściliśmy tam głównie rozwiązania typu smart home i pokrewne im produkty. Kolejna nowość to kultura, a więc odzwierciedlenie "Antyweba po godzinach", gdzie nieco odbiegamy od naszego technologicznego profilu. Całość zamyka kategoria inne, w której umieściliśmy produktowy misz masz z nadzieją, że będzie on dla Was skuteczną inspiracją.

Nasz katalog w tym roku to również poradniki zakupowe - dla każdej kategorii przygotowaliśmy jeden krótki artykuł, w którym redaktorzy Antyweb starają się wyjaśnić, czym się kierować w trakcie zakupów. Mamy nadzieję, że w ten sposób rozwiejemy większość Waszych wątpliwości, a wybór prezent

W naszym katalogu znajdziecie też strefy marek, takich jak Plus, Logitech i T-Mobile. Partnerzy na osobnych podstronach zaproponowali swoje własne produkty, które mogą stać się pomysłami na udany prezent.

Zapraszamy do naszego katalogu prezentów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu