Antyweb Poleca

Nauka w wydaniu smart, czyli powrót do szkoły z Antyweb

Tomasz Popielarczyk
Nauka w wydaniu smart, czyli powrót do szkoły z Antyweb
3

Jak uczyć się lepiej dzięki technologiom? Jak smartfony i tablety mogą nam pomagać w przyswajaniu i zapamiętywaniu informacji? Na te i wiele innych pytań staramy się odpowiadać w naszym cyklu "Smart nauka".

Technologia daje nam ogromne możliwości, jeśli chodzi o uczenie. Nigdy wcześniej przeciętny Kowalski nie miał dostępu do takiej ilości informacji. Niestety idzie to w parze z pewną potrzebą dyscypliny, a także kształtowania umiejętności, które pozwolą efektywnie wykorzystywać, a także selekcjonować te informacje. I tutaj wchodzimy my.

Dlaczego "smart nauka"?

W ramach naszego cyklu chcielibyśmy zaproponować Wam serię artykułów dotyczących technologii w nauce. W sumie ukaże się w niej 8 tekstów, z czego każdy będzie poruszał temat od nieco innej strony. Zwrócimy uwagę na szybkie czytanie i uczenie się. Sprawdzimy programy i aplikacje do edukacji. Złożymy komputer do nauki, a także pokażemy jak znaleźć dobrą szkołę przez internet. Na sam koniec opiszemy szereg narzędzi do pracy i nauki bez rozpraszania i pokażemy Wam kilka seriali dokumentalnych na Netfliksie, z których warto czerpać wiedzę.

A to nie wszystko...

Całej akcji towarzyszy katalog produktowy. Tutaj chcieliśmy podejść do tematu nieco inaczej - zamiast drogich propozycji za kilka tysięcy złotych wybraliśmy bardziej racjonalne produkty: szkolenia online, ebooki, aplikacje i usługi, ale też oczywiście smartfony, tablety i laptopy. Sekcja polecane to natomiast produkty wprowadzone do katalogu przez naszych partnerów, którzy mocni przyczynili się do tego, że cała akcja wystartowała. Wszystkie pozostałe kategorie opracowywali redaktorzy Antyweb - każdy z nich opiekował się jedną i miał za zadanie znaleźć oraz opisać najlepsze, jego zdaniem, produkty.

Nie przedłużając, zapraszam Was gorąco do czytania, klikania i przeglądania!

 

>> POWRÓT DO SZKOŁY Z ANTYWEB <<

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu