Antyweb Poleca

Back to Gaming, czyli wracamy do grania. Najlepszy sprzęt i poradniki na Antyweb.pl

Tomasz Popielarczyk
Back to Gaming, czyli wracamy do grania. Najlepszy sprzęt i poradniki na Antyweb.pl
11

Matury, komunie, koniec szkoły - nadchodzi idealny czas na to, żeby w końcu w spokoju pograć w gry komputerowe. A skoro wakacje za pasem, to najlepszy moment, żeby przygotować się do wakacyjnego grania. W związku z tym na Antyweb ruszamy z projektem Back to Gaming.

Pod koniec sierpnia w serwisach branżowych i gazetkach marketów z elektroniką pojawiają się akcję typu "Back to School". Wszyscy zakrzywiają rzeczywistość i polecają komputery za trzy, pięć, dziesięć tysięcy złotych "do nauki". Wszyscy zdajemy sobie jednak sprawę, że z tą nauką to tak nie do końca. Komputer to dla młodych (i nieco starszych) często również (a może i przede wszystkim) narzędzie do grania. W związku z tym, korzystamy z okazji, i idziemy pod prąd z naszą akcją Back to Gaming.

Back to Gaming z Antyweb.pl

W ramach projektu na Antyweb ukaże się seria artykułów związanych z gamingiem, pecetami oraz sprzętem. Będziemy doradzać, jaki komputer warto kupić, żeby był on odpowiedni do potrzeb gracza (zarówno desktop jak i laptop). Pomożemy również z wyborem chłodzenia, klawiatury czy monitora. Nie zabraknie też porad dotyczących zdrowego i ergonomicznego grania, a nawet małego wprowadzenia do e-sportu. Back to Gaming to solidny pakiet tekstów przesiąkniętych wiedzą i wypełnionych po brzegi smaczkami, które z pewnością nikogo nie rozczarują.

Mało tego, będziemy również prowadzić katalog z produktami, w którym już teraz zamieściliśmy kilkadziesiąt polecanych produktów, a z czasem dodamy kolejne. Podzieliliśmy je na kilka kategorii. Mamy zatem tutaj polecane komputery - gotowe desktopy oraz laptopy. Nie zabrakło towarzyszących im peryferiów - kontrolerów, myszy, klawiatur i podkładek. Wszystko to dopełniają podzespoły z obudowami i chłodzeniem włącznie. A wisienką na torcie są proponowane przez nas gry. Większość z tych produktów jest nam doskonale znana, bo sami je testowaliśmy. Mało tego, dużą część posiadamy i sami z nich korzystamy. Trudno zatem chyba o lepszą rekomendację.

Back to Gaming będzie trwać przez nadchodzące tygodnie, które postaramy się uprzyjemnić Wam kolejnymi publikacjami i polecanymi produktami. Gorąco zapraszamy Was do zaglądania na Antyweb!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu