Antyweb Poleca

Cyber Monday na Antyweb i ZeroPLN, czyli nie odpuszczamy promocjom

Tomasz Popielarczyk
Cyber Monday na Antyweb i ZeroPLN, czyli nie odpuszczamy promocjom
9

Kontynuujemy wyszukiwanie najlepszych i sprawdzonych promocji. Cyber Monday to dla polskich sklepów kolejna okazja na zorganizowanie głośnych promocji. Wskażemy Wam te, które naprawdę są warte uwagi.

Black Friday za nami. Łącznie wybraliśmy dla Was kilkadziesiąt promocji. Większość z nich to były naprawdę dobre, sięgające kilkudziesięciu procent, obniżki. Trzeba przyznać, że niestety należały do mniejszości. Czarny Piątek w Polsce był głośny głównie ze względów marketingowych - same obniżki często schodziły na dalszy plan. Nie brakowało sytuacji, że przekreślone ceny były wyższe od rzeczywistych, aby tylko promocja wyglądała lepiej. Być może to dobry powód, żeby za rok stworzyć katalog fejkowych promocji. Tak ku przestrodze (przyznam, że chodziło nam to po głowie już teraz).

Tym bardziej podchodzimy o naszej pracy bardzo poważnie. Przez cały dzień na ZeroPLNbędą się pojawiały nowe, naprawdę warte uwagi promocje. Trzech redaktorów czuwa nad odpowiednią selekcją i prześwietla każdą obniżkę. Gdybyście tylko widzieli, co dzieje się na naszym redakcyjnym Slacku.

Oczywiście, jeżeli wpadnie Wam w oko coś naprawdę wartego uwagi, śmiało piszcie - być może pomożecie w ten sposób setkom innych internautów.

Powodzenia i udanych łowów!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu