13

Taka promocja! Kup Surface’a Pro 4 taniej i zgarnij… Xbox’a One z grą za jeden grosz!

Jeżeli macie chrapkę na Surface'a Pro 4 - to prawdopodobnie jeden z najlepszych momentów, by decyzję podjąć już teraz. Do zgarnięcia, oprócz hybrydy jest także Xbox One z grą Quantum Break za... jeden grosz. Wystarczy nieco się pospieszyć - promocja jest dostępna tylko do 29 sierpnia!

Rabatem objęte są urządzenia Surface Pro 4 z procesorem Intel Core i5 oraz pamięcią wewnętrzną 256 GB, a także wszystkie komputery wyposażone w Intela Core i7. Wtedy, za symboliczny jeden grosz będziecie mogli „dokupić” Xbox’a One z grą Quantum Break. Promocja jest bardzo prosta – wystarczy udać się do sklepu internetowego X-Kom i wpisać kod rabatowy: „surface-promo”.

Surface Pro 4

Osobna promocja obejmuje Surface’y Pro 4 z procesorami Intel Core M3, a także i5 w konfiguracji z dyskiem 128 GB. Te urządzenia są dostępne z 15-procentowym rabatem.

Oszczędności wynikłe z tych rabatów mogą sięgnąć nawet 750 złotych, toteż warto zainteresować się tą ofertą. Jeżeli oprócz Surface’a Pro 4 macie ochotę również na Xbox’a One, powinniście zdecydować się na mocniejsze urządzenie objęte promocją. Wtedy – jak napisaliśmy, otrzymacie konsolę za jeden grosz.