Polska

Surface Pro 4 wyceniony na polskiej stronie www Microsoftu. To oznacza, że…

Tomasz Popielarczyk
Surface Pro 4 wyceniony na polskiej stronie www Microsoftu. To oznacza, że…
24

Zgadza się - nowy Surface Pro 4 najprawdopodobniej trafi również do Polski. Wraz z nim prawdopodobnie nad Wisłą pojawi się starsza generacja Surface'a. Ile będzie trzeba za nie zapłacić? Tutaj już informacje nie są tak optymistyczne. Jak poinformował nas jeden z czytelników, na polskiej stronie M...

Zgadza się - nowy Surface Pro 4 najprawdopodobniej trafi również do Polski. Wraz z nim prawdopodobnie nad Wisłą pojawi się starsza generacja Surface'a. Ile będzie trzeba za nie zapłacić? Tutaj już informacje nie są tak optymistyczne.

Jak poinformował nas jeden z czytelników, na polskiej stronie Microsoftu ruszyła sekcja z urządzeniami Surface. Znajdziemy tutaj zarówno zaprezentowany dopiero co model Surface Pro 4, jak i starszego Surface 3. Na tym nie koniec, bo oprócz prezentacji urządzeń poznaliśmy również... oficjalne ceny.

 

Za Surface Pro 4 zapłacimy dużo, bo aż 4319 złotych. Przy czym trzeba zaznaczyć, że jest to cena samego urządzenia. Niestety nie wiemy, ile będzie trzeba zapłacić za akcesoria, a więc etui Type Cover i rysik Surface Pen. Są one również obecne na stronie Microsoft Polska, ale już bez podanych kwot.

Zabawnie dość wygląda sytuacja z Surface 3, który na polskiej stronie firmy jest wyceniany na... 499 złotych. Raczej nie liczyłbym, że właśnie za tyle kupimy starszą generację flagowego tabletu Microsoftu. Nie liczcie jednak, że wykorzystanie ten błąd - przycisk "kup teraz" prowadzi do amerykańskiego sklepu, gdzie cena jest co prawda identyczna, ale w dolarach.

Zwróciłem się z pytaniem do rzecznika prasowego Microsoftu w celu potwierdzenia tych informacji. Niemniej sytuacja wydaje się dość klarowna - Surface Pro 4 i Surface 3 oficjalnie wchodzą do Polski. Podstawowe pytanie brzmi jednak: kiedy? W USA przedpremierowe zamówienia można składać już od jutra. W Polsce pewnie przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Tę informację również próbuję uzyskać od Microsoftu.

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze Surface Booka. Niestety nigdzie go nie znalazłem...

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu