Microsoft

Myślisz nad zakupem Surface'a 3? Teraz jest świetny moment!

Jakub Szczęsny
Myślisz nad zakupem Surface'a 3? Teraz jest świetny moment!
32

Surface 3 to nieco mniej potężny wariant świetnego, testowanego przez nas w redakcji Antyweb urządzenia Microsoftu. Hybryda podczas naszych testów objawiła się jako genialny kompromis między ceną, osiągami, a możliwościami referencyjnych urządzeń z Windows na pokładzie. Jeżeli kiedykolwiek myśleliście o Surface 3, a przerażała Was jego skądinąd i tak niemała cena - teraz jest dobry moment na to, by dokonać naprawdę korzystnego zakupu.

Tylko 2499 złotych przyjdzie zapłacić osobom, które zdecydują się na zakup Surface'a 3 w sklepie EURO RTV AGD. Warto nadmienić, iż w zestawie znajdą się: klawiatura TypeCover, a ponadto roczna subskrypcja Office'a 365 oraz 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive. Ta oferta jest tym bardziej korzystna, iż za to samo urządzenie w webowym sklepie Microsoftu za samo urządzenie, bez żadnego akcesorium zapłacimy o sto złotych więcej.

Promocja obejmuje nieco uboższy model Surface'a, a zatem ten wyposażony w jedynie 64 GB przestrzeni dyskowej oraz 2 GB pamięci RAM. Reszta parametrów pozostaje ta sama - do dyspozycji mamy 10,8 - calowy ekran w rozdzielczości Full HD w proporcjach 3:2. Za wydajność odpowiada procesor Intel Atom x7-Z8700, który podczas naszych testów na Antywebie nie ujawnił oznak zmęczenia w trakcie prostych scenariuszów użytkowania komputera. Dodatkowo - sprzęt oferuje jeden port USB 3.0, port microUSB będący również złączem zasilającym hybrydę, Mini Display Port oraz czytnik kart microSD.

Ale to nie wszystko - zamawiając Surface'a 3 za pośrednictwem infolinii EURO RTV AGD możecie otrzymać dodatkowy rabat do 20% na zakup sprzętu, a zatem cena może spaść jeszcze niżej. Promocja będzie obowiązywać do końca marca, zatem warto się pospieszyć, jeżeli rozważacie zakup akurat tego urządzenia!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu